SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z żołądkiem na diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Witam waże 85 kg 185 cm wzrostu jem 2500-2700 kcal 70 tlusczy 120g bialka 300 g wegli i często boli mnie żołądek czuje się przepełniony , czy ja mam pchać w siebie jedzenie nawet jak nie jestem głodny potem mi sie beka mam zgage przy tak niskim pułapie kalori. Co mam robić jeść tak jak mój organizm chce , jeść mało? Tylko boje się ze schudne proszę o pomoc co robić . Jak jem bardzo mało jest ok
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Napisz jak wygląda Twoja dieta daj zrzut z potreningu.
Możliwe że za dużo błonnika nie rozpuszczalnego , nie toleracje pokarmowe itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Przykładowy dzień ranO 100g chleba żytniego ,3jajka ku platki owsiane 100g z mlekiem potem w szkole drugi posiłek chleb żytni z 6f z 2. Plastrami sera potem 3 posiłek znowu to samo co w drugim potem obiad 4 posiłek ziemniaki pierś pieczona lub gotowana rzadko w panierce lub ty bialy worek z szarlotka jablkowa do smaku potem jak przyjdę banan oodczekuje pól godziny i zalezy co jest w lodowce i jak wygląda makro albo pierś z kuraka lub jogurt naturalny lub twaróg z ryżem bialym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 147 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2753
Często tak masz?
Być może za duzo jesz w jednej porcji?

Ja Ci napisze od siebie tyle, ze kiedys niestety nie dbałem o to co jem i ile jem, i teraz mam nadkwasote zoladka, tzn. nie moge jesc pewnych rzeczy w ogole, lub w pewnych formach. Nie wiem jaka jest Twoja sytuacja, ale mleko jest wrecz katem dla zoladka nie raz, bo najpierw lagodzi a potem drazni. To samo rzeczy smazone, ja juz siebie znam i wiem co i jak mi wolno a co nie, ale ja juz w sumie chory jestem i mialem dwa razy endoskopie zoladka, ja nie mowie ze z Toba cos nie tak, ale pomyslalem ze warto Ci napisac zebys z pewnymi rzeczami przychamowal bo sie wpedzisz w cos jak ja na przyklad, przychamuj z pewnymi ciezkimi rzeczami ktore wg Ciebie sprawiaja Ci problem, a juz na pewno nie ZAPYCHAJ SIE na raz duza iloscia jedzenia i jedz powoli.

Z tego co napisales to to mleko moze byc podejzane, ew. chleb zytni jest cięzszy do strawienia wg mnie, gdyby to mleko bylo dwa razy pod rzad to bylby prawie pewien ze ono tu Ci psuje wszystko, ale Ty masz problemy po 2 i 3 posilku.

Zmieniony przez - Krzysiek88 w dniu 2014-12-25 23:00:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Krzysiu powiem Ci że ja mam bardzo wrażliwy żołądek nie mogę jesc bzdur i rzeczy ciezkostrawnych musze jesc bardzo malo a wszystko lekkostrawne .Bylem u lekarza i mówi ze mam zmienić dietę bo to co robie wola o pomstę do nieba. Od 14roku zycia wzielem sie porzadnie za jedzenie przez te 2 lata pchalem wszystko na sile żeby przytyć nienawidzilem byc chudym ciągle ryz mieso aż po 3 latach zoladek daje znać o sobie . waze 85kg 17,4% bd i jakie potrawy i ilo kaloryczne posiłki polecasz mi jesc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 781 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15668
Podziel całą pulę żarcia na większą ilość posiłków lub zgłoś się do lekarza. To jedyna sensowna porada jaką możesz dostać na forum. Jeżeli od niedawna zacząłeś jeść więcej niż wcześniej to pewnie musisz się przyzwyczaić. Ja na pierwszej " masie " też miałem problem z jedzeniem śniadań, bolał mnie brzuch. Po jakimś czasie się przyzwyczaiłem i teraz jak czegoś nie zjem na śniadanie to czuję ból brzucha.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 147 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2753
Widze, ze juz cos liznales temat, wiec ja Ci nie powiem co masz jesc a co nie, bo sam powinienes juz siebie znac.
Nie polecam Ci mleka z tego co wymieniłes. Nie mozesz duzo na raz napychac, i koniecznie jesc powoli. Kapusta, ostre przyprawy, wino, piwo, musztarda, ketchup tez wg mnie odpadaja.
Jak jest zle to idz do rodzinnego, niech Ci da Polprazol, na obnizenie sokow trawiennych, rano na czczo i trzymasz diete do tego, a jak Cie pali zgaga to Maalox w tabletkach do ssania.

Tyle ode mnie. Nie jestem fachowcem.
Ja kiedyś potrafiłem na sniadanie lody jesc, kolacje o 22giej, na wszystkie kotlety dawac pare lyzek kwasnej smietany, teraz nie moge jesc byle czego, o ile kiedys mi sie poprawilo na tyle, ze przez dwa lata jadlem wszystko z glowa, to tego lata nie wiem co zrobilem nie tak, ze do tej pory nawet trzymanie diety nie pomaga, dawniej raz na jakis czas piwo czy kielbasa z grilla, teraz nie ma szans bo od razu caly nastepny dzien zgaga pali, juz mialem dwie gastroskopie, tak ze wez sie za siebie bo pomimo ze sam nie sluchalem rad innych to jednak teraz wiem ze glupoty robilem i po prostu Ci mowie co i jak, nie wiem jak jest do konca z Toba ale zastanow sie albo idz do lekarza jak Cie tak pali juz bardzo.

Zmieniony przez - Krzysiek88 w dniu 2014-12-26 21:56:05

Zmieniony przez - Krzysiek88 w dniu 2014-12-26 21:56:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na IF

Następny temat

Dieta na masę - początek

WHEY premium