SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem syna z dieta - cwiczeniami

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3
Witam mój syn ćwiczy na siłowni już około 3 lat nie będę oszukiwać że efekty ma marne zwracam się do was po pomoc bo już nie wiem co robić nanpierw kupowalam jakieś białka potrem gainery placilam mu za jakies diety z internetu ale on nadal nie moze przytyc i caly czas mnie za to obwinia poniewaz za malo mu daje jesc. Dodam jeszcze ze ma 16.5 lat 176 wzrostu i waży 53 kg. Liczę na jakieś rady bo on nie daje mi spokoju. Dziekuje i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
przede wszystkim należy wyjść od obliczenia zapotrzebowania kalorycznego. to taka podstawa. następnie kwestia doboru odżywiania pod tę kalorykę właśnie.

wszystkie informacje znajdziesz w postach podwieszonych tego działu

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699570
Tutaj nie ma filozofii nie tyje więc za mało dostarcza kalorii. Ma 16 lat więc ja osobiście nie bawiłbym się w rozpisywanie diet tylko pilnował żeby odpowiednio były posiłki zbilansowane. W Jego wypadku dużej ilości białka – odżywki białkowe nie są wskazane. Białko niepotrzebnie będzie nakręcać mu metabolizm . Jest obecnie okresie dojrzewania więc to też ma jakiś na to wpływ. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ewentualnie, dla świętego spokoju, można sprawdzić, czy nie ma problemów z tarczycą (chociaż ja nie jestem zwolenniczką szukania sobie chorób). Poza tym, nie dawaj się 16 -latkowi, skoro umie obsłuzyć komórkę, laptop i komputer, to na pewno poradzi sobie z kuchenką i lodówką Poza tym, wysyłanie 13 latka na siłownie, to nie był chyba przemyślany pomysł.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75932 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754288
Tu raczej są podstawowe błędy 90% osób. Wrzuć ankietę i rozpiskę diety.

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 153 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9703
tez bym chcial miec taka mame co by mi gainery bialka kupowala itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699570
Dobrze ze na odzywkach się skończyło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 108kg

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 78kg

WHEY premium