SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem przy wyborze rękawic.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 720

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2072
Siema . Zastanawiam się nad kupieniem rękawic z usztywniaczem na nadgarstki np. Power System No Compromise . Czy waszym zdaniem usztywnienie nadgarstka podczas treningów i odciążenie go może go osłabić, czy stosować go tylko przy dużych ciężarach i czy w ogóle to robi ? Głównie zależy mi na braku odcisków ,które trochę przeszkadzają przy ćwiczeniach na drążku i nie wyglądają jakoś pięknie , ale wolałbym też profilaktycznie mieć te usztywniacze , żeby nie mieć problemów z możliwymi bólami nadgarstka przy większym obciążeniu .Widziałem na forum już jakiś temat o rękawicach , ale oczywiście zaczęła się dyskusja , że po co , że lepiej bez itp. Ja wolałbym jednak opinii od kogoś bardziej doświadczonego , głównie na temat ewentualnego osłabienia nadgarstków . Pozdro !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup bez usztywniacza, zwykłe skórzane podwójnie szyte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2072
@up
Miałem nadzieję na jakieś argumenty przyciw i za lub przynajmniej wyjaśnienie dlaczego mam kupić takie, a nie inne .

Zmieniony przez - Bloodex w dniu 2013-04-05 12:54:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
mysle, ze ciekawsza opcja jest stosowanie gąbek...
rekwiczki OK, bez usztywniacza.
tak to bedziesz wzmacnial caly aparat wiezadlozy, staw nadgarstkowy oraz miesnie wchodzace w sklad przedramienia.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2072
To może polecicie mi jakieś rękawice , których sami używaliście/mieliście z nimi styczność i nie budziły zastrzeżeń . Będę je kupować raczej przez internet więc ciężko będzie mi określić wytrzymałość szwów itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od 4 miesięcy używam Olimp hardocore Profi. Zero odcisków, zero przebarwień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
ja akurat nie uzywam zadnych wiec nie polece nic ciekawego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2072
Dzięki za pomocne rady , zamówiłem już rękawice , które polecił kolega wyżej . Na zdjęciach wyglądały na solidne . Temat do zamknięcia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 458 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2667
TomQ-MAG
ja akurat nie uzywam zadnych wiec nie polece nic ciekawego

Ano tak. tez nie używam.

Ryż, kurczak I kreatyna zrobią z ciebie... kawał chlopa.



ZAGŁOSUJ!

__________________________________
http://sonda.hanzo.pl/sondy,189203,1dY5.html

http://sonda.hanzo.pl/sondy,189210,7b49.html
__________________________________


ZAGŁOSOWAŁEŚ?

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa sylwetki

Następny temat

fbw/split

WHEY premium