SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem prosze o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2763
Witam mam taki problem jestem podczas cyklu prolo+deca i juz idzie 4 tydzien a masa marnir idzie sila pieknie.poszło juz 800mg prolo i 800mg decy caly cykla ma sie skladac z 1000mg decy czyli 10 strzałów i 2500mg prolo i mam pytanie czy nie mialo by sensu zastapienie teraz prolo omnadrenem powiedzmy 10amp wtedy by trwal cykla 10 tygodni deca i 13 omnadren pozdrawiam i czekam na opisnie

lepiej jezdzic na roweze niz nachlac sie jak zwieze

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
zostaw to prolo i ciągnij tydzień dłużej aniżeli deke
z omą nie kombinuj, prolo teraz porządnie się rozkręci

diete dobrą masz ? b/t/w ok ?

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
4 tydzień i 800 deci i 800 prolo czyli wychodzi na to ze bierzesz 200 i 200 tygodniowo . Nie wiem jaki masz staż treningowy i ile cykli za sobą ale ja na takich daweczkach vel dawczusiach dla wróbelka . Nie zrobił bym nic a gdyby mi chociaż siła poszł to juz bym sie cieszył . Zatem wszystko w normie . Nie dorzucaj teraz omka tylko dokup tegoo na czym lecisz i zwiększ dawki dwukrotnie . Biorac pod uwagę że to już 4 tydzień i już się minimalnie wysyciłeś powinno cie dość szybko kopnąć . Zalecam też jakieś pare kilo gainera (na noc czyste białko abys się nie otłuścił zbytnio)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1259
"caly cykl bedzie sie skladal z 1000mg deci"??! chyba podwojnie ma byc, zakladam ze bedziesz walil 200 mg deci przez chociarz 8 tyg. to i tak musisz miec z 1600mg, pozatym lepiej ciagnij tescia o 100 mg wiecej niz deci i przez tydzien dluzej lub nawet 2, ja tak wlasnie robie:
1-9 200mg deca
1-11 300mg tesc prolo, 200mg co 5
odblok wiadomo

..jestem teraz w 5 tygodniu, poszlo mi ze 3kg masy, ale teraz dopiero najlepiej dziala i to moj 2 cyklon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2763
tak masz racje 200rpolo i 200deca myslicie ze zwiekszyc dawke prolo to moj 1cyklon jest oczywiscie pozniej odbloki i dieta ale to wiadomo:) pozdrawiam

lepiej jezdzic na roweze niz nachlac sie jak zwieze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
nie przejmuj sie odblokiem deka jest tak skuteczna w tej materi że i tak powinien być dośc solidny . Podstawowym badaniem po cyklu z deki (ja tego zawsze przestrzegam ) jest seminogram po zakończeniu odbloku i często okazuje się że poziom testa wrócił do normy a spermatogeneza dalej pozostaje upośledzona . wtedy dodatkowo wchodzę z gona lub menotropiną i lekko z prowironem po ok 2-3 miesiącach wszystko wraca do normy . Zatem jeżeli jedziesz na takim srodku i rozpieprzasz organizm to zrób to dobrze czyli tak abyś dostał coś w zamian mam tu na mysli pare kilo przyzwoitej masy . Meritum zwieksz dawki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2763
czyli na 1 cykl ile i jak proponujesz dzwki ile decy i ile prolo?? zeby poszlo jak najwiecej masy bo mam problem z nabieraniem aleto genetyka:(

lepiej jezdzic na roweze niz nachlac sie jak zwieze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
zwiększ dawke deki do 300-400 / tydzień przez trzy tygodnie a następnie schodź tak jak wszedłeś i to samo z testem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2763
ok tak zrobie zobaczymy co z tego wyjdzie:) pozdrawiam i dzikei zazypowiedzi:) a mam pytanie jaka deca jest wg was najlpesza i w jakich dawkach:)

lepiej jezdzic na roweze niz nachlac sie jak zwieze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dlugo???

Następny temat

Cykl

WHEY premium