SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem po odżywkach?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 293
Witam,
Przez jakiś czas regularnie brałem odżywki ok. 4 miesiące. Któregoś dnia wypiłem energy drink i za jakieś 1h wziołem X-pand energized. Pozniej mega mass 4000 - 150g, aminokwasy i glutamine. Poszedłem na siłownie zrobiłem trening co prawda mało piłem wody ogolnie podczas dnia może z 0,5litra wiem, iż przy kreatynie powinno pić się 3-4 litry wody. Po treningu wziołem kąpiel za jakieś pare min znowy x-pand energized i aminokwasy. Za jakąś godzine zaczelo mi sie krecic w glowie, troche mdlic i strasznie napier***lo mi serce... do tego pozniej caly sie trzaslem - mysle ze to bylo tez spowodowane tym ze sie poprostu wystraszylem cala ta sytuacja. Zle sie czulem ok 24h. Nie wiem czy to przez energy drink + xpand energized (ktorego wziolem po raz 1) czy poprostu tez mala ilosc wody ktora wypilem tez sie jakos skomulowalo? Czym to moglo byc spowodowane? Mam mase odzywek chce zaczac je brac, cala ta sytuacja doprowadzila do tego iz w chwili obecnej trenuje na sucho. Mialem zamiar udac sie do lekaza i tak tez pewnie zrobie tylko do jakiego i jakie badania porobic? Dzieki za odp pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli mało lub w ogóle nie pijasz kawy (tudzież nie dostarczasz kofeiny z innego źródła...), to tak poprostu zadziałał xp enrg., który w składzie ma kofeinę
lekarz zawsze jest rozsądnym wyjściem
on już zdecyduje jakie badania w razie czego
jednakże...bez histerii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
to z pewnością po xp w połączeniu z energy drink

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 293
Nie pije kawy wogole, nie wiem co pokusilo mnie na ten energy drink. Wiec jednak to mogl doprowadzic do takiego stanu. Czy moge zaczac brac pomalutku amino + mega mass ? A kreatynke za jakis czas tylko jakas slabsza mono i do jakiego lekarza udac sie na badania najlepiej sportowego? Pozdro i dziekuje za wypowiedzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Myslę, że bez lekarza na razie sie obędzie Aminki i gainera możesz barać bez strachu

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 340 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8239
Siemanko...jezeli nie pijesz kawy nie jestes przyzwyczajony do kofeiny wiec po samym XPE tez bedziesz sie tak czul ogolne bobudzenie, mocniejsze bicie serca,slaby apetyt.Ale wszystkie te objawy przejda z czasem bo organizm sie przyzwyczai.Zwlasnego doswiadczenia..mialem to samo.Pozdrawiam
Ps przy pierwszym tygodniu jak mialem problemy z zasnieciem kupilem sobie jakies ziolowe tabletki uspokajajace.Wiec tego tez mozesz sprobowac.Ale jak pisalem wczesniej organizm przyzwyczai sie do formuly XPE i objawy(jazdy) same przejda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Bossii -kofeina, odwodnienie, odwodnienie które zwieksza się dodatkowo przy wysiłku fizycznym i przy łykaniu kofeiny, wypłukiwanie elektrolitów, myslę również że niepewne że tak powiem do końca może mieć mieszanka w jednym dużej ilosci kofeiny i NO- boosterów/ale to już tylko moje przypuszczenie/.
myślę że nie powinieneś wiecej robić takich eksperymentów na sobie- no i jednak zalecam wiekszy odstęp pomiędzy jedną a drugą dawką xpe/albo nawet zmienić drugą dawkę na coś innego - bez kofeiny/.
aha... no i konieczna wg. mnie w takiej sytuacji suplementacja magnezem/no i płynów tyle ile potrzeba bo szkoda zdrowia, a i efektów nie będzie bez wody żadnych/.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2006-03-03 20:22:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 293
Dzieki serdeczne za wszystki wypowiedzi! Pozdrawiam i szacunek dla was!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jesli masz jedna puche XP e. to i tak na cykl nie starczy i bedziesz musial kupic jakas druga i polecam tak jak pisal apo zeby druga porcje kretki brac bez kofy mozesz kupic np. zwyklego Xp i wtedy jedna porcja dziennie kazdego zmniejszysz w ten sposob przyjmowanie dziennie kofy o 320 mg a efekty i tak beda takie same i nie zapominaj picia wody
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc

Następny temat

Dość nietypowy problem! POMOŻECIE???

WHEY premium