SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem po mecie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2969

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2944
Witam!
Mam pytanie jestem po pierwszym cykl na metanabolu cykl trwał4 tyg dawki 30mg dziennie.
Po skończeniu cyklu wszystko Było ok . Ale odblokowałem się 7 tab Clomidu i przestałem brać a od kilku dni pennis jest jak flak ... więc znów zaczęłem brać Clomid juz 4 dzień. Biorę jeszcze BOOSTER megabola 2x dziennie cynk, i magnez.
Po ilu dniach organizm się odblokuje i znów wszystko będzie ok ?
Co polecacie i dalej ciągnąć clomid czy juz przestać mam jeszcze pod Reką NOLVADEX jak coś.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 294 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50625
Zrób podstawowe badania prolaktyna estradiol testosteron.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2944
1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699614
za dużo sobie wkręcasz
poprostu wyluzuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2944
a Clomid nadal brać albo nolvadex czy nie ? I u kogo te badania się robi bo się nie orientuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2944
czyli do lekarza nie iść narazie :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
badania w labolatorium__nie przyjmuj niczego dopuki niebędziesz miał badań _
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
odstaw clomid,wszystko będzie dobrze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2944
ok to clomidu już nie biorę nolvy tak samo :) . Z tymi badaniami to trochę nie jestem zorientowany gdzie co i jak ale Muszę je zrobić ? Czy organizm sam się odblokuje w jakiś sposób i znów nie będzie taki flak .. ? A jak coś to pi ilu dniach powinno wrócić do normy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
po takiej ilości i długości cyklu wkręcasz pewnie więcej sobie szybko wrócisz do siebie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2944
niby wczoraj rano było lepiej jak wstałem to stał ... a moze to o wiek chodzi mam 18 lat . Tylko trochę się martwię bo na cyklu dbałem o szamę, suplementy, itd. Czyli badań narazie nie robić ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prolo+Prop+Wino

Następny temat

Proszę o radę: przedłużyć cykl czy odblok?

WHEY premium