SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem po finie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 485
Brałem finasteryd przez rok w celu zahamowania łysienia. Libido mi systematycznie spadało, aż postawiłem z tego powodu rzucić fina. Problem polega na tym, że libido nie wzrosło, a minęło już łacznie 1,5 roku od tego czasu. Próbowałem cyklu na enanie+hcg i odblok tamo+clomid (gdzieś tam jeszcze proviron byl), lecz bez efektu. Cykl podziałał, ale psychicznie i z libido 0 progresu i jestem w kropce.. nie wiem już co robić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zacznij od badan hormonów.

Druga sprawa to jest to zawsze powtarzam - co ma wypaść to i tak wypadnie. Pchanie się w leki żeby zatrzymać ten proces to strata pln oraz zdrowia.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 485
Tylko Post Finasteride Syndrome to problem trwały, fin namieszał w 5 alfa reduktazie.. no nie znam się dokładnie na tym, ale wielu gości po 15 latach z PFS zaczeło jakieś kuracje sterydowe oparte na DHT i to im pomogło. Czekanie na pewno mi nie pomoże. Hormony badałem praktycznie wszystkie. Prolaktyna wysoko, testosteron nisko, estradiol w gorej normie, FSH nisko, LH wysoko, wolny teść nisko, androstendion w połowie normy.

Teraz wiem, że pchanie się w fina to był idiotyczny pomysł, no ale młodość swoje zrobiła.

Zmieniony przez - michail89 w dniu 2014-12-14 19:16:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
No więc czego oczekujesz od ludzi z tego działu..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 485
Jakiejś porady, może ktoś już się z tym borykał albo lepiej się zna na hormonach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Diagnozuj się u lek med spec endokrynolog / androlog. Internet to nie przychodnia.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 485
Myślisz, że nie próbowałem ? Każdy odsyła mnie do psychiatry. Za granicą znani androlodzy lub endo potrafią się zająć PFS, ale nie w Polsce...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z cyklem

Następny temat

Enan+meta

WHEY premium