SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem natury bicepsowatej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103
Siemka na siłowni widzę postęp w każdej partii mieśni pod względem siły i rozmiaru ale od miesiąca mam mały problem gdy zaczynałem robić biceps jechałem an max 10 kilo teraz doszedłem do 16 po [6 powtórzeń pod silę ] ale nie chodzi mi o samo ćwiczenie tylko o ból w nadgarstku i to cholerny ;/ najpierw to olałem ale potem dzieki swojemu geniuszowi miałem tydzień przerwy. Mam rękawice z usztywniaczem ale jakoś za dużo on nie pomaga ;/ a znowu obniżać ciężar do 12 to szkoda psuć tak ładnie idzie do przodu siła xD a przeszkadza mi w tym nadgarstek jeśli macie jakieś rady /stretching/specyfiki wzmacniające nadgarstek czy coś to proszę o rade Dodam że jesteś pewien iż nie popełniam błędów technicznych zawsze mam usztywniony nadgarstek ale o skoczeniu seri i puszczeniu hantla mam taki ból jakbym dostawał skurcza. Oprócz tego zaczynam cwiczenia od 4 6 8 10 12 14 i dopiero 16 kilogramów do tego proządna rozgrzewka naprawde nie wiem co jest nie tak

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 75

Wzrost: 179

Cel treningowy: Siła!

Staż treningowy na słowni: 4 miesiące

Uprawiane inne sporty: ...

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Wszystko

Dieta: Zero fast fodow i innych gówien ale diety pod kulturystyki tez brak powiedzmy że w miare zdrowo ale nic pozatym ;p

Przeciwskaznania medyczne: Zdrowiutki

Zażywane suplementy: Kanapka z nutellą przed siłownia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Kuklux

temat z dupy i problem takze!

MLODY KOLEGO,CZY WIESZ CO JEST ODPOWIEDZIALNE ZA POZIOM SILY?

SILNE NOGI ORAZ PLECY.

I TO POWINIEN BYC TWOJ PRIORYTET!

...a nie katowanie bicepsika i dorabianie ideologii o budowie sily.

rece opadaja....

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
to juz wiem na pewno ze technike masz skopana doszczetnie.

Myslisz ze bicepsom potrzebna sila maxymalna?? ani troche. A juz na pewno nie przy uginaniach bo wiem jak to sie zazwyczaj konczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103
Wiem Ze podnoszenie cieżaru w powtórzeniach 4/6-8 przy którym sie MECZYMY napewno zwiekszy siłe bardziej niz podnoszenie mniejszych a zaznaczyłem ze moim celem trenigowym jest siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
to malo jeszcze wiesz.
Z czego chcesz ksztaltowac ta sile? jak nawet techniki nie masz? 4 miesiace to dopiero uczenie sie trzymania gryfu...do techniki jeszcze daleko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3785
Kuklux mam to samo gdy robie uginanie gryfem łamanym. A o modlitewniku nie ma nawet mowy. Dlatego przerzuciłem się na hantle i przestało boleć. Tobie też polecam jesli bol faktycznie jest tak silny, zwlaszcza przy odkladaniu ciezaru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1502
Jak możesz, to podaj ten swój plan treningowy na "siłę" i ciężary w podstawowych bojach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 421 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11287
Robienie siły na ćwiczeniach izolacyjnych. Zupełnie bez sensu... I na co ci to ??? I taki zakres pow ? Przy twoim stażu nawet jak będziesz robił po naście pow siła leci jak burza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4693
tez tak miałem to przez jakis czas urzywałem opasek na nadgarstki a potem przestało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Jak Wy brachiradialisow nie cwiczycie w zaden sposob, to taka dziwota ze nadgarstki bola pozniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2017
Jak można przy ćwiczeniach na siłę katować bicepsa swoją drogą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 421 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11287
Kurcze ludzie ciężko używać polskich słów. Potem czytam o jakimś brachiradialisach Nawiasem mówiąc słabe przedramiona przy silnych ramionach o też dobra droga do bólów łokci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny

Następny temat

Plan treningowy

WHEY premium