SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem na cyklu mono+trimal

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1740
Witam
Dziś pierwszy dzień cyklu ok godziny 9.00 przyjąłem dawkę 5g mono a ok godziny 12.00 6tabletek trimalu i po ok 20 minutach od tej dawki musiałem szybko uciekać na ubikacje :P Dziwne trochę trimal biorę po raz pierwszy i pytanie czy miał ktoś biegunkę po jabłczanie ? Czy organizm się przyzwyczai ? Czy dawka kreatyny była ok ? I czy jakaś część mogła się wchłonąć czy wszystko poszło z nurtem :D

ON

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwszy raz jak jadłem mono to też pare dni czyściło ale potem już szło ok, ze 3 lata póżniej jadłem pierwszy raz chelat chelatowy krety i tez mnie po nim czyściło ale przestało po jakimś czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
przywykniesz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Spróbuj również opcji z przyjmowaniem go po posiłku - nie na pusto, również powinno pomóc.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1740
Ok dzisiaj na razie nic takiego nie zaistnialo ok 9.00 zjadlem 5 g mono a przed treningiem wziąłem 3 tabsy trimalu i po treningu też 3 tabsy trimalu i teraz pytanie mogę tak rozdzielić tą dawkę ?? Czyli 3 przed i 3 po ?

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko PURE WHEY PERFORMANCE, pilnie

Następny temat

Szybkie pytanko ;) (Tested Nutrition +AAKG Xplode Powder )

WHEY premium