SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem a raczej poszukiwanie pomocy.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 62
Witam.
Mam problem, ponieważ, nie wiem od czego zacząc i jak zacząc...
Chciałbym sie wkońcu wziac za siebie, ale nie mam w ogole pojecia co robic. I szukam pomocy. wszystkie info podam w dalszym toku sprawy. Chciałbym troche "urosnac" jezeli mozna to tak nazwac.
A by to dokonac potrzebuje, planu treningowego oraz diety, sam nei potrafie dopasowanic nic do siebie, wiec licze na was.
Pozdrawiam, Stinn.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 91-93

Wzrost: 195

Cel treningowy: -

Staż treningowy na słowni: -

Uprawiane inne sporty: Siatkówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia

Dieta: nie ma

Przeciwskaznania medyczne: -

Zażywane suplementy: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9713
W wieku 15 lat masz 195?

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 62
No. ; o Tak mi sie jakos urosło wybacz, nie wiedziałem, ze cie uraziłem. ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9713
Podpatrz u innych plany treningowe i dietę i ułóż jakoś swoje. Plan treningowy ułóż sobie najlepiej o ten artykuł: https://www.sfd.pl/[ART]_MASA-t600434.html
I daj do sprawdzenia, tylko nie tutaj nie mi :P Diete też sobie ułóż o odpowiednie artykuły w dziale odżywianie. Niestety nie dostaniesz gotowca...

Btw. Nie uraziłeś mnie tylko będą o 2 lata młodszy jesteś 20 pare centów wyższy i 30 parę kilo cięższy co dla mnie jest trochę dziwne :P

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 62
Nie wiem, nie znam sie. xD
Ale nie wiem czemu dziwne, zawsze sie na ogół wyróżniałem wzrostem, a waga rosnie jak rosnie. ;>
Ale dzieki, jak narazie poczekam moze cos jeszcze dojdzie. ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9713
Przeczytaj artykuł który ci dałem tam jest wszystko napisane. Wybierz sobie ilodniowy plan chcesz mieć i przeczytaj jak dobierać ćwiczenia, masz tam też napisane nazwy tych ćwiczeń, a jak wyglądają znajdziesz na youtube.

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Spis tematów "FBW a raczej ACT

Dieta" Dział Odżywianie.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT 3-DNIOWY DO OCENY

Następny temat

plan do oceny - prosze o opinie i pomoc

WHEY premium