SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Problem a raczej poszukiwanie pomocy.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 62
Witam.
Mam problem, ponieważ, nie wiem od czego zacząc i jak zacząc...
Chciałbym sie wkońcu wziac za siebie, ale nie mam w ogole pojecia co robic. I szukam pomocy. wszystkie info podam w dalszym toku sprawy. Chciałbym troche "urosnac" jezeli mozna to tak nazwac.
A by to dokonac potrzebuje, planu treningowego oraz diety, sam nei potrafie dopasowanic nic do siebie, wiec licze na was.
Pozdrawiam, Stinn.

Waga: 91-93

Wzrost: 195

Cel treningowy: -

Staż treningowy na słowni: -

Uprawiane inne sporty: Siatkówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia

Dieta: nie ma

Przeciwskaznania medyczne: -

Zażywane suplementy: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1575 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9677
W wieku 15 lat masz 195?

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 62
No. ; o Tak mi sie jakos urosło wybacz, nie wiedziałem, ze cie uraziłem. ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1575 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9677
Podpatrz u innych plany treningowe i dietę i ułóż jakoś swoje. Plan treningowy ułóż sobie najlepiej o ten artykuł: http://www.sfd.pl/[ART]_MASA-t600434.html
I daj do sprawdzenia, tylko nie tutaj nie mi :P Diete też sobie ułóż o odpowiednie artykuły w dziale odżywianie. Niestety nie dostaniesz gotowca...

Btw. Nie uraziłeś mnie tylko będą o 2 lata młodszy jesteś 20 pare centów wyższy i 30 parę kilo cięższy co dla mnie jest trochę dziwne :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nie wiem, nie znam sie. xD
Ale nie wiem czemu dziwne, zawsze sie na ogół wyróżniałem wzrostem, a waga rosnie jak rosnie. ;>
Ale dzieki, jak narazie poczekam moze cos jeszcze dojdzie. ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Przeczytaj artykuł który ci dałem tam jest wszystko napisane. Wybierz sobie ilodniowy plan chcesz mieć i przeczytaj jak dobierać ćwiczenia, masz tam też napisane nazwy tych ćwiczeń, a jak wyglądają znajdziesz na youtube.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 7691 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 216455
Spis tematów "FBW a raczej ACT

Dieta" Dział Odżywianie.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT 3-DNIOWY DO OCENY

Następny temat

plan do oceny - prosze o opinie i pomoc