SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem Z Metą

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
Mam problem z meta to mój pierwszy cykl biorę od pon po 3 tabletki i mam bóle głowy po niej nawet po 1 tabletce. Ta Meta troszkę leżała czy możliwe jest że się przeterminowała lub wywietrzała??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
tak mam ale odstawiam to bo wczoraj w nocy trzeba było brac tabletki od bólu głowy bo zasnąć nie dało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
raczej od ciśnienia, odłóż to lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
lub wywietrzała jak Twoim zdaniem mogła wywietrzeć??i co to am do bólu głowy??boli Cięgłowa bo Ci ciśnienie skacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94424 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
zmierz ciśnienie,a op masz od tej metki?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
no ciśnienie zbijam tabletkami. Miałem ostatnio 150/75 wiec nie aż takie złe.opakowanie mam to ruska meta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94424 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
np to masz tam date przydatności,pilnuj tego ciśnienia mierz codziennie o tej samej porze dodaj aero

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kontroluj cisnienie to po 1, po 2 tej mety jest duzo walów teraz wiec nie wiadomo czy cos tam jest w niej, po 3 jak na mecie masz takie "jazdy" to lepiej odpusc SAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
no data 01.2009 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to powinna byc ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
z tym wywietrzeniem to że ja ją otworzyłem wcześniej i leżała sobie z rok może troszkę więcej otwarta zanim zacząłem szamać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
no domyślam się co miałeś na myśli mówiąc, że wywietrzała, ale niezbyt mogę sobie wyobrazić jak to mogło by wpłynąć na ciśnienie,ale mniejsza już o to,odstaw tą metkę bo ewidentnie Ci nie służy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny

Następny temat

sterydy a wojsko

WHEY premium