SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem? Przetrenowanie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 125
Witam, jestem ektomorfikiem. Mam 177cm wzrostu i waze 71 kg, moj staz na silowni to ok. 7 miesiecy. Koncentruje sie na budowaniu masy. Mam do was 2 pytania

1. Czy to normalne jezeli przybylo mi ok 8 kg masy podczas gdy sila wzrosla tylko nieznacznie?

2. Dotychczas wykonywalem 3 serie na dane cwiczenie, problem pojawia sie gdy probuje zrobic 4. Po kilku powtorzeniach (4,5) calkowicie opadam z sil, nie ma znaczenia czy ciezar jest taki sam czy znacznie mniejszy, w momencie trace sile. Przetrenowanie?

Z gory dzieki za odpowiedzi

Zmieniony przez - doq w dniu 2008-02-29 16:55:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
moze tak byc masa idzie a siła powoli sie rusza

co do drugiego pytania zrób sobie tydzien przerwy

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 125
Przerwe zrobilem, ale problem dalej sie powtarza ; /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
a ćwiczysz FBW czy split??

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 125
Split : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
wskocz moze na FBW systemem 15-10-5

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jesli nie obserwujesz innych cech przetrenowania, a te 8kg da sie zauważyc w przyroście tkanki miesniowej a nie tylko tłuszczu nie ma przetrenowania.

moze za krótko odpoczywasz przed tą czwartą serią?
bo dziwne byłoby jesli wczesniej spokojnie wykonoywales czwarte serie jak poprzednie a z dnia na dzien taki spadek wytrzymałosci miesniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 125
Hmmm. No wlasnie chodzi mi o to, ze wczesniej nie wykonywalem 4 serii tylko 3 :) Od kilku tygodni staram sie wykonywac 4, ale tak jak mowie, w polowie opadam kompletnie z sil...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
heh to zmienia postac rzeczy -

bo chyba nie myslales ze zakladasz powiedzmy 60 kg na klatkę i mozesz robic nawet milion serii po tyle samo ruchow co pierwsza czy druga _ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 125
Oczywiscie, ze nie myslalem :) Przykladowo pierwsze 3 serie na klate zrobie z obciazeniem 60 kg, a w 4 serii nie daje rady zrobic 6 powtorzen obciazeniem 45 kg bo nagle opadam z sil i nie drgne nawet sztanga. To jest wlasnie ten problem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
odpocznij 2 min dłuzej i zobacz wtedy moze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak długo ćwiczyć?

Następny temat

FBW do sprawdzenie cel - masa /kilka pytań.

WHEY premium