SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem & Pytanie do ekspertów

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15
Witam użytkowników. Przedstawiam problem, który nie dotyczy mnie, ale tak czy siak, musi zostać rozwiązany.

Mam 15 letniego syna, który dostał się do drużyny seniorów. Jak wiadomo, wymóg mówi o tym, iż zawodnik powinien mieć ukończone 16 lat. Tak nie było, więc za porozumieniem z trenerem klubu + moja zgoda - została stworzona karta na rocznik 96, choć syn to oczywiście 97.

Problem pojawia się dopiero w tym miejscu. Syn zamierza zmienić klub, a ja nie bardzo wiem jak mu pomóc w tej kwestii. W zamiarach ma przenieść się do drużyny juniorów młodszych, a jak pójdzie tam z kartą zawodnika, na której widnieje rocznik 96? Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś mnie nakierował co należy teraz zrobić. Zgłosić błąd w danych osobowych do OZPN, spróbować zlikwidować kartę i w nowym klubie stworzyć nową, czy jak?

Syn napalił się, by jeszcze w tym sezonie zagrać (zostały 4 kolejki) Jak wiadomo, nie można robić takich manewrów w trakcie sezonu, więc jak to załatwić.

Proszę o pomoc, za co z góry dziękuj.

Pozdrawiam Marek!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningu.

Następny temat

Lewandowski w reprezentacji

WHEY premium