SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem:Ta strona internetowa zawiera pętlę przekierowania.

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

Ilość wyświetleń tematu: 5563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 54 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4838
wyświetla się takie info jak w temacie. Tematy się nie otwierają. Usunięcie plików cookie nie dało rezultatów. Co z tym zrobić?. Dotyczy niektórych tematów.

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5452 Napisanych postów 72967 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 614856
wczoraj był taki chwilowy problem,dzisiaj już jest wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 54 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4838
mam tak od 3 dni. Teraz piszą z innego kompa gdyż po wpisie w dowolny temat nie mam już możliwości jego podglądu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14638
Mam dokładnie ten sam problem.
Na początku myślałem, że to wina przeglądarki, ale jak widze nie tylko ja mam ten sam problem.

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
to chyba jednak przeglądarka. Zainstalowałem Internet Explorer więc piszę. Ale na dłuższą metę ni mogę mieć do każdego forum innej przeglądarki. Może ktoś tu wie co trzeba zmienić aby z Google Chrome działało... oczywiście sogi daję...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14638
Właśnie heh, to Google Chrome jakieś do kitu jest, bo na Firefoxie wszystko mi smiga jak nalezy

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a ja byłem bardzo zadowolony. Może ktos pomoze to naprawić...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ta strona internetowa zawiera pętlę przekierowania.

Następny temat

Prośba do Adminów/Moderatorów