SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ProMera Sports - Con-Cret

temat działu:

ProMera Sports

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7191

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 8902 Napisanych postów 152286 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199194


Con-Cret

Opis
-Czysty, skoncentrowany chlorowodorek kreatyny.
-70x lepiej przyswajalna postać kreatyny.
-Fantastyczny wzrost siły, wytrzymałości i przyśpieszenie regeneracji mięśni.
-Bez wzdęć, bez obciążania nerek, bez zatrzymywania wody.
-750 mg = 5-10g zwykłej kreatyny.

Con-Cret to czysty, skoncentrowany chlorowodorek kreatyny opracowany dla prawdziwych sportowców (zarówno zawodowców jak i amatorów) oraz wszelkich osób dbających o formę, pragnących polepszyć kondycję lub uzyskać wymierne korzyści. CON-CRET jest idealnym produktem także dla osób, którym zależy na zwiększeniu produkcji adenozynotrifosforanu (ATP), głównego źródła energii napędzającej czynności komórkowe i mięśniowe - na przykład w przypadku restrykcyjnych diet i nie otrzymywania wystarczającej ilości kreatyny z pożywienia. Ostatnie badania przeprowadzone przez naukowców z dwóch znanych uniwersytetów dostarczyły przekonujących dowodów na to, że CON-CRET, czyli skoncentrowany chlorowodorek kreatyny, wchłania się znacznie lepiej – nawet do 70% - niż monohydrat kreatyny i inne mieszanki keratynowe. CON-CRET to najłatwiej przyswajalna postać kreatyny dostępna na rynku i w związku z tym nie wymaga stosowania dużych ilości lub przerw w cyklach. Mikro dozowanie (Micro-Dosing®) produktu CON-CRET zapewnia fantastyczny wzrost siły, wytrzymałości i przyśpieszenie regeneracji mięśni. Można ją bezpiecznie stosować każdego dnia.

W przeciwieństwie do innych kreatyn dostępnych na rynku CON-CRET nie wymaga zastosowania fazy przyjmowania wzmożonej ilości produktu ani przerw w cyklach. W związku z jej dostępnością biologiczną i zalecanym mikro dozowaniem (Micro-Dosing®) wystarczy tylko ¼ łyżeczki na 45 kg masy ciała. Prawdziwy naukowy przełom – CON-CRET to jedyna kreatyna na rynku, którą dozujesz zgodnie z wagą ciała, której jedna porcja odpowiada 5-10 gramom monohydratu kreatyny. Ostatnie badania nad przyswajaniem kreatyny prowadzone przez dwa znane uniwersytety wykazały, że CON-CRET jest wyjątkowo łatwo rozpuszczalną kreatyną – 59 x bardziej rozpuszczalną niż monohydrat kreatyny. CON-CRET to najłatwiej przyswajalna kreatyna wśród dostępnych na rynku, która w kwestii siły, wytrzymałości i regeneracji mięśni zapewnia rezultaty podobne do działania sterydów, będąc jednocześnie produktem bezpiecznym i naturalnym. Sportowcy mogą stosować CON-CRET i uzyskać wspaniałe rezultaty jeśli chodzi o wydajność, bez obaw, że nie przejdą testów na obecność nielegalnych lub zabronionych substancji - stosując CON-CRET możesz mieć pewność, że nie oblejesz takiego testu.

W przeciwieństwie do innych kreatyn CON-CRET nie wywołuje żadnych negatywnych skutków ubocznych, takich jak wzdęcia, zatrzymanie wody czy problemy żołądkowo-jelitowe, których doświadcza większość osób stosujących inne mieszanki kreatynowe. Każdy z trenujących poważnie ludzi stosuje szereg suplementów takich jak odżywki białkowe, węglowodanowe, aminokwasy wolne, bcaa, glutaminę, hmb itp. duże ilości suplementów obciążają nasz układ trawienny, przez co często tracimy ochotę na trening lub nie możemy przeprowadzić go do końca. Jeżeli masz już tego dość sięgnij po CON-CRET. Jedynie 750 mg wystarczy żebyś odczuł zmiany w czasie treningu i po nim. Przyrost siły, wytrzymałości, niesamowitej energii i szybka regeneracja to tylko niektóre z zalet stosowania CON-CRET.
Zalecane dawkowanie

1 miarka (750 mg) na każde 45 kg masy ciała rozpuścić w 200 ml wody i spożyć 1 godz. przed treningiem lub między posiłkami w dzień nie treningowy
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE CON-CRET
Porcja 750mg
Ilość porcji w opakowaniu 33
Opakowanie 25g
Zawartość jednej porcji zaw:
Chlorowodorek kreatyny (HCL) 750mg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ProMera Sports - GLUTA TREN

Następny temat

ProMera Sports - CAPSI-BLAST Ultra Thermo

Wheya