SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ułożenie treningu brzucha

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Witam
Mam 16 lat, mój wzrost to 191 cm i waga 79kg. Chciałbym wyćwiczyć dobrze mięśnie brzucha, mam troche tłuszczu na brzuchu, dietę mam zrobioną i jej przestrzegam, problem w tym ze nie wiem jak ćwiczyć brzuch, żeby zrobić wymarzony 6-pak :D
Do dyspozycji mam drążek (niestety muszę się na nim troche zginać, ze względu na wzrost:P ) mam też hantle do 20 kg na 1 rękę, więc jakby ktoś mógł to proszę o ułozenie treningu na brzuch dla mnie.
Moje doświadczenie to ponad pól roku na siłowni i obecnie ćwiczę w domu.

Z góry dzięki za pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 590 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3901
No na brzuch to najlepiej unoszenie nóg na drążku (zgiętych) lub ewentualnie na podłodze, resztę załatwią ćwiczenia wielostawowe np. przysiady.
Ale pamiętaj, że ten kaloryfer głównie osiąga się dzięki diecie

Stop talking! Just train!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
I z takim sprzętem to aż grzech nie ćwiczyć całego ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Inne części ciała ćwicze, mam nawet na nie w miare dobry plan, tylko brzucha nie wiem jak, bo czytałem że a6w abs to syf
Jest dużo różnych ćwiczeń tylko nie wiem jak to połączyć, żeby np nie ćwiczyć 2 razy tego samego w podobnych ćwiczeniach, więc prosze o pomoc :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Aha, spoko. to tak jak Earther napisał. Dobrą opcją jest też Ab Wheel, koszt 20 zł a naprawdę fajny sprzęt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Co to te Ab Wheel? do czego to wgle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
ja zawsze polecam

dla mnie sie podoba i masz wszystko podane jak na tacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700



A tu masz Ab Wheela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Dzięki za tego ABSa, ale ja słyszałem, że to słabe i przereklamowane, więc jeśli ktoś umie i ma ochotę mi pomóc, to niech wypisze mi przykładowy trening na brzuch, tak aby wystarczająco każdy mięsień brzucha wyćwiczyć
Dam soga czy jak to sie tam nazywa ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Naprawde nikt mi nie pomoże? :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Unoszenie nóg w zwisie w górę i na boki (jako osobne ćwiczenie) załatwi sprawę brzucha, i mięśni skośnych, i mięśnia prostego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W domu stać się umięśnionym? Możliwe?

Następny temat

Plan FBW do oceny :)

WHEY premium