SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o poradę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 778
Cieszę się, że znalazłem to forum, bo to naprawdę kopalnia wiedzy. Mimo całkiem długiego stażu czytam i czytam i nie mogę się nadziwić ile błędów robiłem i ile nowych rzeczy się dowiedziałem. Do tej pory opierałem się na tym, co podają producenci, ale według nich ich produkty są zawsze najlepsze (świetna jest reklama testosterolu 250 .
Ćwiczę z mniejszymi i większymi przerwami od 19 roku życia (jakieś 7lat). Teraz miałem największą przerwę - 8 miesięcy, po przeprwadzce do Anglii. Straciłem trochę masy i sporo siły; ale już wraca Ćwiczę znowu od października; pod koniec lutego zacząłem cykl mono + dekstroza, amino, białko i doszedłem już do 95kg wagi. Serie robię już 100-ką, choć nadal to nie jest to co ok. roku temu.
W Polsce nie narzekałem na nadmiar gotówki (zawsze były inne wydatki) i tylko od czasu do czasu kupowałem jakieś suple. Eksperymentowałem też trochę z koksami. Ostatni rok chodziłem na małą siłownię, gdzie wogóle straciłem zapał i miałem zastój. Teraz chodzę na ogromną siłownię, po treningu basen i sauna, a w weekendy tenis. Kupiłem troszkę supli, więc efekty są świetne i mam znowu zapał jak wtedy gdy zaczynałem. Kończy mi się cykl mono i zastanawiam się co bym mógł po tym przyswoić. No i tu liczę na Was. Myślałem o nitrobolonie albo jakimś stacku, ale chyba powinienem zrobić przerwę po kreatynie.
Widziałem też kilka razy suple z USA na alegro. Mój szef lata czasmi do Stanów i mógłby mi coś przywieźć. Mają tam coś wartego uwagi, a trudnego do kupienia w Polsce?
Będę wdzięczny za każde wskazówki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17102
zrób przerw po mono ok 6 tygodni i jak masz możliwosć to: 2x Xpand
Xpand+Clout
Swolen+nitrous
Hosse power+Xpand (jeszcze chyba nikt hosse powera nie brał takze opini chyba nie znajdziesz ale skład ma dobry)
co z tego nie wybierzesz bedzie dobrze. Nie zapominaj o diecie

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 778
A co mogę wziąść teraz, w przerwie po kreatynie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
w przerwie możesz kupić gainera.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1082 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16693
po kreatynie może być no booster

Hantle, odżywki, siłka i d***** !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 778
Zamierzam kupić Mega Mass 2000 lub 4000, nie wiem tylko który, bo 4000 zawiera kreatynę, a od niej przecież mam odpocząć. Mam jeszcze trochę aminokwasów i Perfect Whey Protein, a no boostera bardzo chętnie, tylko jakiego? Jak wrzuciłem w przeglądarkę to znalazłem kilka, ale nie mam pojęcia co to jest ani gdzie znaleźć, np. White Blood, Vasobolan, Nitrix-BSN. Nitrobolon 1 to niby no booster, ale zawiera kreatynę, tyle że w innej postaci. Jeśli można w przerwie brać nitro, to z wielką ochotą, bo z tego co czytam, to fajnie powinien zadziałać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

thermo fat burner

Następny temat

dawkowanie a A6W

WHEY premium