SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Brann- Headlong

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 426411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byłem dzisiaj na objeździe finałów „Trzech wież”. Reklamują się jako „najlepsze zawody XC w Polsce”. Skala trudności trasy wg. organizatorów 3/5. Ma być 7 rund. Objechaliśmy jedną. Kondycyjnie to będzie dla mnie dość trudne. Technicznie -no cóż -mam nadzieje że się nie zabije. Na trasie są takie zaj**iste hopki i można wybijać się.

Nie wiem czy dam rade. Technicznie jestem zerem. Kondycyjnie jest „na styk”Wkurzające jest to że muzyczki se nie posłucham bo cały czas drą mordy „lewa,lewa,prawa” a ja nie wiem o co im chodzi.

Pobrałem już plik gpx. Robię opłatę startową. Niech się dzieje wola Boska. Jeżeli po 23.09. Brann zamilknie- to znaczy że ma regenarcje w szpitalu.

















Zmieniony przez - Brann w dniu 2018-09-19 22:09:57
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
a czemu niby zamilknie? Neta będziesz miał. No i głosem możesz posty pisać jak raczki nie ten tego...
Ale pomysłu gratuluje. Ciekawe czy małżonka nie wkroczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
a czemu niby zamilknie? Neta będziesz miał. No i głosem możesz posty pisać jak raczki nie ten tego...
Ale pomysłu gratuluje. Ciekawe czy małżonka nie wkroczy?
Jeszcze nic nie wie
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brann
Jeszcze nic nie wie

To może niech tak zostanie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzis odpuściłem silke i poszedłem katować pętle na Miodowej. Najlepsi robią ją w 12 minut. Ostatni którzy dwa lata temu ukończyli wyścig mieli po 16 minut( niestety to są takie zawody ze nie wszyscy je kończą, czasami odpada 50 procent ). Mi wychodzi ponad 20. Problem w tym ze za bardzo skupiam się na gpsie i tracę mnóstwo czasu na rozkminianie właściwej trasy. Jak będzie oznaczona powinienem się zmieścić w tych 15-16 minutach. Chciałem dzisiaj zobaczyć czy zjazdy da się ogarnąć bez używania hamulców. Nie da się. Zaskoczyła mnie skarpa. Leciałem kilka metrów, lądowanie miękkie bo na dole piach i liście. Ja cały ( kilka zdrapek ) rower w serwisie


Zmieniony przez - Brann w dniu 2018-09-20 16:19:27
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
No to sobie odpoczniesz.
Ojciec dzieciom szuka guza.
Ach ta młodość!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
No to sobie odpoczniesz.
Ojciec dzieciom szuka guza.
Ach ta młodość!
jak mi nie ogarnął roweru do jutra to lipa straszna i „trzy wieże” mi przepadną:( Ale nie ma co się łamać -30.09 jest MTB Maraton Gryfa Może nie takie emocje jak XC ale tez będzie fajnie. Idę się rozejrzeć za lekkimi zbrojami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
rower na gwarancji czy uszkodzenie mechaniczne ?
obawiam się że koło nie przejdzie jako uszkodzenie gwarancyjne Nie wiem co z napędem i przełożeniami bo tez dostały i nie działają. Może chłopaki coś podregulują, skręcą i będzie cacy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
No jak dziecko... Ledwo rower kupił i już zepsuł

Brann poszalałeś... uważaj bo siebie też zepsujesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc przy ułożeniu treningu dla początkującego z nadwagą

Następny temat

Poziom testosteronu - redukcja

WHEY premium