SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc w ułożeniu planu bez sprzętu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 102
Witam, chciałbym prosić o pomoc w ułożeniu planu treningowego opartego na kalistenice, otóż sytuacja wygląda w następujący sposób obecnie jestem za granica w celach zarobkowych i nie dysponuje żadnym sprzętem ponad to mieszkam w małej wiosce a do najbliższej siłowni mam ponad godzinne jazdy jedyny sprzęt jakim dysponuje to drążek, oraz ciężar własnego ciała.
Doświadczenie jakie posiadam to 4 lata trenowania kick-boxingu gdzie zawsze wykonywaliśmy ćwiczenia ogólnorozwojowe będąc instruowaniu uprzednio przez trenera więc moja wiedza jeśli chodzi o samodzielne rozplanowywanie treningów jest raczej znikoma ponad to miałem ponad półroczna przerwę ze względów zdrowotnych .Moje pytanie jest więc takie czy jest jakaś możliwość połączenia ćwiczeń kalistenicznych oraz ćwiczeń ABS z tabatą gdyż mój cel to ogólna poprawa sylwetki i kondycji a priorytetem jest utrata jak największej ilości tkanki tłuszczowej, naturalnie dopasowana dieta jest.
Mój wiek to 21 lat ,waga 82/83, wzrost 180 cm.
Bardzo proszę o pomoc ludzi zaznajomionych z tematem i z góry dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
ile bedzoesz za granicaą?

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 102
aa rzeczywiście zapomniałem napisać za granicą będę przebywać 2 miesiące góra 2,5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
jesli masz sam drazek to na nim rób podciagania w róznych rozstawach chwytu, odniz drazek i rób pompki w podporze tyłem, prostowanie ramion oparciu o drązek, do tego zastosuej pistolety, na dwóch krzesłach dipsy, przez te 2 miechy przetrwasz jesli zadbasz o dietę

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 102
rozumiem a jak ma to wyglądać z seriami i ilością powtórzeń i czy jeśli 3 razy w tygodniu będę wykonywał ćwiczenia kalisteniczne oraz ABS i 3 razy w tygodniu tabatę do redukcji tkanki tłuszczowej to będzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
3-4 x tydzien bedzie ok
tabata na sam poczatek x 3 to nie najlepszy pomysł
zacznij od aero, pózneij dodaj stopniowo tabate/interwały

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1811
dokładnie tak jak kolega wyżej, wykonuj podciąganie na drążku wróżnych wersjach a także pompki, pistolety i ćwiczenia na brzuch (polecam wznosy nóg oraz wycieraczki), dobrze byłoby gdybyś wykonywał trening całego ciała :) żeby spalić tkankę to już dieta o której wspominałeś że ją masz, rób dużą ilość powtórzeń, mi to zawsze pomagało spalać tłuszcz a także moim kumplom. mam nadzieję że jakoś pomogłem :)

Choć nie wierzył we mnie nikt oprócz mnie, nadzieja, nie miałem nic oprócz niej, czas leciał, nie chciałem nic oprócz tej pieprzonej satysfakcji, że zrobię to jak chcę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 102
Ok dzięki bardzo za pomoc i rady z pewnością skorzystam.
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pleców

Następny temat

Pomoc w planie...

WHEY premium