SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc !

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1035
Witam
potrzebuje do końca marca przebiec 3000m w 12 min mój obecny czas na tym dystansie to ok 14 min i mam pytanie czy jest możliwe w 3 miesiące zbić czas o 2min? jeżeli tak to jak to zrobić?
dodam że mieszkam w górach
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9856
Bardzo wątpliwe. Na początku robi się bardzo szybko postępy więc możesz spróbować. Najlepiej idź do klubu jak możesz. My Ci planu nie ułożymy

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1035
klub raczej odpada
słyszałem ze podbiegi dobrze wpływają na poprawę wytrzymałości?
14 min to jest czas jaki mam biegając po górach więc chyba biegnąć ten dystans po płaskim powinienem mieć lepszy czas nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2262
Człowieku, w górach mieszkasz i nie stosujesz podbiegów? Jasne, że podbiegi to super sprawa. Powinieneś chociaż raz lub dwa w tygodniu je stosować. Myślę, że 8x150m, po każdej 150 wracasz marszem na linię startu. Powinieneś te odcinki dosyć szybko przebiegać. Oprócz tego skipy na wzniesieniach. Zazdroszczę Ci, że mieszkasz w górach!

Oto ja w wyjściowej szacie, z wielkim "K" na klacie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
gory sa najlepsze na wytrzymalosci! trenuj trenuj i pochwal sie

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Chopie :DD Masz takie warunki do biegania że szok ! Zasuwaj po górach i biegaj codziennie ;) . Na płaskim odczujesz wielką różnicę !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1035
Witam panowie
więc biegam w takim systemie
pon-6km
śr-3km + podbiegi 5x100m
pt-6km
nd-3km + podbiegi 5x100m

i wpadłem na taki pomysł żeby utrudnić sobie to bieganie i zacząć biegać w butach wojskowych tylko zastanawiam sie czy nie zaszkodzi to moim stawom?

Zmieniony przez - snajper996 w dniu 2011-01-07 19:07:26

Zmieniony przez - snajper996 w dniu 2011-01-07 19:08:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
daj spokoj w butach wojskowym :) biegaj w adidasach

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9856
W butach wojskowych

Po jakimś czasie urozmaić tą siłę dokładając wszelkie skipy i wieloskoki, chyba że nie wiesz jak robić to nie wykonuj bo sobie aby zaszkodzisz. Biegaj przebieżki 8x100m, raz w tygodniu możesz sobie zrobić jakieś dłuższe wybieganie.

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Zawsze jest youtube i tam jest wszystko :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba do Sprinterek lub Kejt !! Inni Tez Sie Wypowiadac

Następny temat

Trening dla siatkarza z dosiężnym 90cm/Odbudowanie formy + przygotowanie do MP

WHEY premium