SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13
Cześć Panowie,
Potrzebuje pomocy na temat supli wspomagających trening.
Żeby zoobrazować moją osobę napiszę kilka zdań. Mam 33 lata 178cm i 76kg ,od zawsze byłem w miarę aktywny ,wiadomo czasem bardziej czasem mniej. Miałem momenty gdzie ćwiczyłem i biegałem ok 3-4 miesiące ale niestety jakoś brakło motywacji itp. I znów po pół roku znów ok 2-3 i znów klops.
Niestety od początku roku trochę się zapuściłem i postanowiłem coś z tym zrobić. Nie palę od 2 tygodni ,porzuciłem najmniejsze dawki alko ,i co najważniejsze jest motywacja.
Wiadomo mamy czas pandemii więc siłki pozamykane, jednak dysponuje w domu podstawym sprzętem i znam mnóstwo ćwiczeń i kombinacji więc z tym spoko.
Od tygodnia zazywam białko wpc plus oraz vitaminy allnutritiun vitaminal sport. Mam jeszcze pół opakowania creatine 1000 która brałem raz przez miesiąc jakiś czas temu.
Ze wspomnianym białkiem robię koktajle tzn mleko jogurt natur 2banany nasiona China oraz szpinak. Czasem coś się zmieni czy dorzuci innego.
Do tego oczywiście staram się jeść zdrowsze potrawy i unikać cukru.

Pytanie ,co polecacie do tego aby efekty były lepsze ,lepiej się wszystko przysfajało itp. Z czego zrezygnować z wymienionych przeze mnie rzeczy a w co zainwestować.
Nadmienie tylko abyście mnie nie zarzucili 10cioma używkami na każdą część ciała ,tylko wiecie takie z umiarem ogólne.

Mam nadzieję że wypowiedziałem się w miarę jasno i wiecie o co chodzi.

Pozdrawiam Paweł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
W zdecydowanej większości przypadków samo pojawienie się aktywności fizycznej plus utrzymywanie prawidłowej diety jest wystarczającym bodźcem, np. do rozbudowy masy mięśniowej czy redukcji tkanki tłuszczowej. W takich przypadkach wiele opakowań kosztownych suplementów jest po prostu zbędne. Masz odżywkę białkowa do uzupełnienia diety i kreatyne . To wystarczy . Za jakiś czas możesz dokupić jakiś preparat przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej np:
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Redox_Hardcore_2.0-opis39427.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13
Dziekuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
Jeśli nie masz chęci do treningu, ciężko się zebrać, w pogotowiu może być suplement przedtreningowy typu ALLNUTRITION PREWORKOUT, bądź jakakolwiek inna forma przedtreningowa. Tylko nie celuj w za mocne . Odpowiednia porcja kofeiny zawarta w tym i substancje wspomagające pompę mięśniową, umilą trening. Nie jest to oczywiście wymagane, ale możesz o tym pomyśleć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łączenie Spalacz+fukoksantyna+BCAA+WPC+kreatyna

Wiecej