SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o plan treningu..

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 75
Witam mam 16 lat i chciałbym was się doradzić jaki trening byłby najlepszu dla mnie na moim etapie ćwiczeniowym eh. Zacznę najpierw od tego jaki sprzet posiadam. Dysponuje łąweczką z modlitewnikiem, sztangą zwykłą i sztangę łamaną, 2x hantelki max obciazenia dla sztang to gdzieś 70 kg a dla hantelek o 15 kg. Cwicze juz od jakichś 3 miesięcy ale niestety większych zmian w budowie mojego ciała nei widać.
PS regularnie biegam i cwiczę taekwondo



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 60 kg

Wzrost: 179 cm

Cel treningowy: rzeźba

Staż treningowy na słowni: 3 miesiace

Uprawiane inne sporty: Taekwondo

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga sztangielki, ławeczka

Dieta: w trakcie przygotowania

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
W jakie dni masz treningi i jak intensywne ?


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 75
eh raczej to ja ćwiczę co dwa dni albo codziennie, eh i niestety tym samym planem, czyli wyciskanie leżąc 40 kg, na modlitewniku sztangą 25 kg, na ukosnej ławce 25 kg wyciskanie, wyciskanie 15 kg zza pleców, hm i tyle. Dorzucam jeszcze 2 serie pompek po 50 i brzuszki jedna seria 100.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Pytałem w jakie dni masz treningi sztuk walki


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 75
No narazie jest wakacyjna przerwa ale tak to od września we wtorki i w czwartki. Raczej bardzo intensywne. Trening trwa 2 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Więc trening siłowy 2x w tygodniu w poniedziałek i środe albo piątek.


Masz drązek lub możliwośc gdzies się podciągać?


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 75
Hm niestety nie mam i nie mam gdzie drążka umieścić. A moglbys mi napisac jakis plan cwiczeniowy na te dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Przysiady z obciążeniem 3s
Żuraw 2s
Wioslowanie sztangielką 3s
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 3s
Wyciskanie sztangielek siedzac 2s
Uginanie ramion ze sztangą stojąc 2s
Pompki w podporze tyłem 2s


https://www.sfd.pl/Żuraw__kilka_słów_o...-t527419.html

http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Zakres powtórzeń 12-6 w serii, nie przeginaj z obciążeniem, mozesz zacząc na prawde z minimalnym a co trening/tydzień trochę dokładać.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 75
eh dzięki wielkie. Miałbym jeszcze do was prośbe... czy moglibyście ułożyć mi plan treningowy ? Bo ja układam jakoś i mi z tego nic nei wychodzi niestety :( nie znam sie i tyle... Bardzo prosze, bardzo mi na tym zależy. Z góry dziękuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Przecież plan ci podałem wyzej.

3x w tygodniu pon,śr,pt albo wt,czw,sob.


Pzdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masywne wskazówki

Następny temat

FBW do sprawdzenia (poprawy)

WHEY premium