SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o opnie Trenbolone Acetate ( TREN ) P.M.P PMP

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dla mnie dno. Choćby w środku siedział sok jak w aptecznym towarze to bym nie tknął bo widać że osoby które to robią nie do końca mają do tego predyspozycje. Jak na moje oko to jest to propozycja dla których liczy się tylko cena bo tu akurat nieźle te środki wychodzą. Tylko czy warto ryzykować infekcją bądź jakimś innym ustrojstwem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
na dniach wychodzi nowy model alfa romeo - następca 147
- ilu będzie miał zwolenników za wygląd - ilu przeciwników.
- ale silników mam nadzieje nikt nie zaneguje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Baciejek co ja mowilem

Wogole ja na wszystkie opinie ponad standardowo aktywnych w tym dziale patrze z przymrorzeniem oka

Ty to jestes z tych szczegolnie "wyjatkowo aktywnych" w tym dziale

Tylko czy warto ryzykować infekcją bądź jakimś innym ustrojstwem?

A jak to zrobic Baciejek zeby nie ryzykowac ?
Ja znam tylko jedna droge bo tylko taka jest Baciejek pojsc fizycznie samemu do apteki z recepta i wyciagnac lek i nie probuj ludziom wmawiac ze sa jakies inne drogi bo nie ma

Ps.
Pozdrawiam wyjatkowo aktywnych z tego dzialu



Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2010-03-05 12:19:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
karlos... przede wszystkim chodzi o zdrowie.. z tego co sobie przypomniam to wypowiadalem sie na temat chyba twojego t3 genesis z czarna nakretka i on byl naprawde u mnie lipny nic nie dzialal mozna bylo jesc 200mcg i nic zero. widocznie trafiles na org, ale mimo wszyskto to byl under wiec bardzo duze ryzyko...

tak samu duze ryzyko jest gdy bije sie cos o kiepsiej jakosci wykonania juz nie mowiac wogole o tym ze bije sie undera, ale takie czasy. nie neguje PMP-sok , neguje wykonianie wizualne PMP a co za tym idzie obawiam sie o zawartosc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mialem npp kapsle jak twoje . etykietka widac ze drukowana z kopma . co do dzialania nie wiem .. ale wydaje mi sie ze powinno byc ok ! wbij to poczujesz . zresza aptecznego trenu nie znajdziesz wiec w tym przypadku gdzie masz pewnosc co bijesz ? kazdy ug to wielka niewiadoma jesli chodzi o sterylnosc i takie tam rzeczy .. ja bilem tren i wcale nie kaszlalem . wiem tyle jesli jest to ace to powonien mega smierdziec jakby acetonem taki ostry zapach - przynajmniej ja tak mialem (ale to nie bylo pnp)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bije to npp i dziala co do stezenia to nie powiem bo nie mam porownania do innych, wiem za to ze nic a nic nie boli a z tym ciezko w unederowych npp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341
słyszałem właśnie ze Acetat powinien capic nawet przez fiolkę ale nie sprawdzałem jak otworze zwrócę uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przez filke to raczej nie hehe ale wali na maksa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo widzisz Karlos ja wyrażam swoją opinie, dziele się wiedza i faktami. Nie wiem jak działa ale na męski rozum, jak coś jest wykonane estetycznie to jest większe prawdopodobieństwo że i sterylne. Tu widać że kapsle są nie dociśnięte i robione na odwal. Po co wchodzić w takie coś skoro jest mnóstwo innych ug które nie odstraszają choćby wyglądem.

Jędrek przykład samochodów ma się nijak do tematu. To tak jak zamiast MB ML kupić Daewoo Musso bo silnik ten sam tylko wygląd inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadza sie Bajciejek to prawda.
Ale i tak under pozostanie underem wielka niewiadoma obojetnie jaki i moje kryteria ktorymi sie kieruje przy wyborze bo sie na tym nie znam i nie siedze na biezaca w tym to pytam sie ludzi ktorym ufam ,tak bylo i w przypadku tego undera i sie nie zawiodlem tak by pewnie tez bylo zeby znajomy polecil mi i tego atomica kilka tematow nizej gdzie kapsel jest za krotki.
Dla mnie under to under jeden poziom niemiecki czy polski czy nawet z honolulu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ILIUM BOLDEBAL-H

Następny temat

Rohm Npp

WHEY premium