SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ocenę przykładowych posiłków...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 92
Cześć,
Chciałem prosić o ocenę tego co dzisiaj zjadłem. Ćwiczę od 3 lat, mam 40 lat, 184cm, 97kg - jest siła, nie ma wyglądu. Tzn zmiana w wyglądzie jest biorąc pod uwagę, że 3 lata temu ważyłem 108kg i miałem zero mięśni. Ćwiczę 3 razy w tygodniu po około 2 godziny - 19:00 21:00. Rano nie jestem w stanie ćwiczyć. Oprócz tego skoczę na basen, saunę (dni nie treningowe) Na treningach ostro się katuje, mam duże postępy przez ostatnie 3 lata. Przychodząc 1szy raz na siłownię 3 lata temu ważąc 108kg nie byłem w stanie podciągnąć się ani razu, dzisiaj podciągałem się 12 razy szerokim nachwytem w super seriach z przysiadami 120kg (3 super serie) Na płąskiej ławce wyciskam hantle 45kg 8 razy w super seriach z ćwiczeniem na nogi. Wszystko fajnie, podoba mi się, jestem silny...ale jestem nadal spasiony tylko że bardziej nabity. W tej chwili biorę tylko BCAA, odstawiłem białko i kreatynę kilka miesięcy temu. Sporo piję - whiskey + cola zero. Nie piję żadnego innego alkoholu - staram się ograniczać. Palę papierosy. Nigdy nie brałem niczego oprócz BCAA, białka i kreatyny. Teraz do sedna...załączam to co dzisiaj zjadłem, chciałbym prosić o ocenę co jest nie tak z tymi posiłkami...oprócz oczywiście tego że nie było ich 5ciu tylko były 2. Z góry dziękuję za pomoc.
Aha, mój cel...chcę schudnąć żeby lepiej wyglądać - czytaj stracić brzuch.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2712 Napisanych postów 50623 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341444
nie widać zrzutu diety, do rzutu przyda się też ankieta działu.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10643
Regularne spozycie etanolu to:
1) mniejszy przyrost mięsa
2) łatwiejsze odkładanie sadla

Nie piszesz ile i jak często tylko "sporo". Z punktu widzenia organizmu etanol to etanol. Whiskey nie jest specjalnie "szlachetne".

Określ konkretniej co znaczy sporo. Seta dziennie? Dwie sety?

blat i ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 92
Dwa razy w tygodniu i raczej więcej niż 200, raczej 300-400.
Wrzucam posiłki:
https://www.dropbox.com/s/wakm8hzc97fj8wy/Zrzut ekranu 2015-09-02 22.20.51.png?dl=0 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10643
Jeśli chcesz mojej opinii - odstaw alko na pół roku, zmień dietę, z if na klasyczną lub klasyczna na if, wrzuć carb cycling, albo jedz węglowodany tylko po treningu i to w dużych ilościach (w nietreningowe niskie WW). Tak aby zdjąc hamulec w postaci alko oraz dac bodziec do tworzenia mięśni. Pchniesz z obu stron to powinieneś jakiś progres zanotować. Możesz też kasę zaoszczedzona na whiskasie zainwestować i iść z ta kasa do konia czy fafa i dostaniesz wytyczne co i jak jeść i jak ćwiczyć. Pewno ruszysz z koksem...

Powiesz że trudno - ja chlalem po 2-4 piwa dziennie, w weekendy nawet więcej, żarcie niezdrowe. Też nie wyobrażałem sobie życia bez szluga i browara. Zajmij się czymś jak będzie pokusa. Albo mała nagroda - seta w weekend, w nietreningowy dzień, z reżimem berghama, czyli nisko ww i fat a wysoko białko.

Co do fajek - też możesz sobie odpuścić. Skoki kortyzolu, stres, itp. Zalatw kilka paczek fajek, dzień wolny i książkę carra. Zrób jak pisze, czytaj i pal. Metoda sprawdzona przez wielu.

blat i ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dobrze gadasz kcainam. Z tą książką carra szczególnie. Fajki to masakryczne uzależnienie...dla mnie nie picie alkoholu jest o wiele łatwiejsze niż rzucenie palenia. Palę 25 lat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka do oceny.

Następny temat

Czy 16-17proc. body fat to dużo?

Whey vit