SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ocenę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1738

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Płeć

M

Cel

Nabrać czystej masy mięsniowej

Waga

72

Wzrost

176

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Dołączam zdjęcie - Do OCENY

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca fiz.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

4x FBW

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Brak

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 714
Witam.
Proszę o ocenę !
Dołączam zdjęcie sylwetki - dla oceny.
Proszę o opinie czy na pewno masować czy może lepiej na początek redukcja.






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 178
Godziny domyslam sie tak dla picu wpisane. Posilek nr 3 skoro ma byc przedtreningowym to zamien z posilkiem nr 2 zeby wegle zlozone dostarczyc. Troche malo warzyw przez caly dzien, dorzuc jakies ogorki, papryke, brokuly, pomidory etc. Warzywa musza byc roznorodne bo dostarczaja roznych mikroskladnikow. Pamietaj o blonniku np z otrebow. Jak nie chcesz sie zalac tluszczem to daruj sobie ten gainer, przy budowaniu dobrej jakosci masy miesniowej poza kaloriami duze znaczenie ma jakos zywnosci, jak najmniej przetworzone produkty ("jedz co chcesz, wygladaj jak chcesz" nie dziala) i ja bym na poczatek troche obnizyl bilans kaloryczny, jak nie bedzie szlo to zwiekszaj stopniowo. Lepszym sposobem liczenia zapotrzebowania jest zwyczajne mnozenie masy ciala przez 35. Jest to najbardziej ogolny wynik, ktory nastepnie zmieniamy zaleznie od naszego organizmu. Dodaj do wyniku na poczatek 200kcal i zobaczysz po okolo 2 tygodniach jak sie masa zmienia, jak bedzie malo to dasz wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 407 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10067
Ja bym masował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 714
ktoś jeszcze się wypowie ?
a jak z dietą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 407 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10067
Jakaś tłusta ryba by nie zaszkodziła, co do samej kaloryczności to zależy jaki cel sobie odbierzesz. Tuńczyk nie za często, szynkę też można zastąpić, z czego to musli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 714
Tuńczyka zamieniać z łososiem , dorszem , makrelą systematycznie ?
Ryba może być wędzona czy musi być świeża ?
Musli jest z firmy "MASTER CRUMBLE" - skład (Płatki owsiane 24% , płatki pszenne 23% , płatki żytnie (22%) rodzynki 15% , siemię lniane , wiórki kokoseowe , orzechy laskowe , płatki kukurydziane , ekstrakt sodu jęczmiennego , ziarna słonecznika , orzechy ziemne , migdały )
Szczerze powiedziawszy próbowałem zwykłych płatków owsianych ale nie mogę przejeść np. 100 gram.
Szynkę czym zastąpić ?


Zmieniony przez - pgoo w dniu 2016-03-06 22:44:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 714
Odświeżam , ponieważ zbyt dużo się nie dowiedziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 714
Ktoś coś??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Wylicz swój zerowy i na spokojnie dodawaj kalorii, tutaj raczej redukcja zupełnie nie potrzebna, ale żeby się od razu nie zalać, to waro zrobić to z głową, stopniowo.
Płatki owsiane warto dać + jakiś owoc do tego i rodzynki, zamiast tych musli, a szynkę czym mięsem / rybą.
W śniadaniu w ogole nie masz pełnowartościowego białka, mleko nim niestety nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 714
Ok, czyli rezygnacja z musli na rzecz płatków. Jajka na śniadanie będą ok jako źródło białka? Ogólnie to takie pytanie. jajka mogę smażyć, gotować to nie ma różnicy? Coś jeszcze poprawić czy było by ok? Czy zacząć od zera i dodawać po 100 kcal czy może taki bilans jest dobry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 178
Jajka spokojnie mozesz smazyc tylko na naturalnym masle, zadne margaryny. Podlicz sobie dziennie zapotrzebowanie i dodaj z 300kcal, po tygodniu dwoch zobaczysz czy idzie czy nie. Platki owsiane nie sa takie wazne aczkolwiek dobrze zjesc te 100 gram dziennie. Jak nie wchodza to blenderem je walnij z wieksza iloscia chudego mleka lub dolej troche wody, mozesz dodac jakies owoce dla smaku. Ja kupuje w sklepie z odzywkami platki to sa zmielone na mial i jest opcja kupienia smakowych tak jak bialka itp. Warzyw troche malo i do tego wiekszosc smazona, daj jakiegos pomidora, ogorka, rzodkiew. Troche kiepsko z dobrym bialkiem, machnij z 200g twarogu na kolacje, do makaronu dodaj jakies mieso zamiast gainera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jajka jak najbardziej ok. Omlety, placki, na twardo na miękko smażone. Bez różnicy. Każdy tluszcz wliczasz. Zsopatrz sie w madlo klarowane olej kokosowy ew.prawdziwe masło 82%. A z tymi kcal ja bym do zerowego dodawala co tydzień patrząc na wagę i obwody po 100-150kcal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Dieta na MASE do oceny :)

WHEY premium