SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Prośba o dobranie kreatyny i pytanie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 19 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8908
Siema mam pytanie ale pierw napisze coś o sobie.
Mam 15 lat, ważę 60kg i ćwiczę na siłowni 1-2 miesiące,ale w domu ćwiczę od dłuższego czasu ale nie regularnie.

Jaki monohydrat kreatyny kupić najlepiej,tzn jakiej marki,i dlaczego?

i chciałbym się spytać jaka jest różnica między tym monohydratem K** za 27zł a monohydratem Olimpu za 60zł ??
Mają jakieś inne działanie czy jak?
czy nie ma żadnej różnicy działania pomiędzy tymi dwoma monohydratami?

Proszę o dobór najlepszej kreatyny dla mnie :)
I bardzo proszę o nie pisanie typu "w tym wieku nie bierz kreatyny,albo (poćwicz dłużej bez kreatyny)"

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6462 Napisanych postów 142487 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1126775
wiytaj, jak prosisz o nie pisanie trafnych porady, czyli odradzenie brania kreatyny, e wzgledu choćby na staz czy mozliwosci sprzetowe, czy prowadzenia diety, to co mamy napisac?
doradzic Ci cos w ciemno i cieszyc sie tym, ze cos kupiles?
nie oczekujesz pomocy, która faktycznie da efekt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 19 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8908
TomQ-MAG
wiytaj, jak prosisz o nie pisanie trafnych porady, czyli odradzenie brania kreatyny, e wzgledu choćby na staz czy mozliwosci sprzetowe, czy prowadzenia diety, to co mamy napisac?
doradzic Ci cos w ciemno i cieszyc sie tym, ze cos kupiles?
nie oczekujesz pomocy, która faktycznie da efekt?

No w sumie ma Pan rację.Czyli dać spokój sobie z kreatyną narazie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8130 Napisanych postów 108753 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1321083
Spokojnie mozesz dać za jakis czas lpiej wyjdziesz niż teraz, obecnie co byś nie robił to i tak powinien być dobry progres

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
anubis84
Spokojnie mozesz dać za jakis czas lpiej wyjdziesz niż teraz, obecnie co byś nie robił to i tak powinien być dobry progres

Dużo osób mi mówi i trenerzy na siłowni żebym kreatynę kupił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4357 Napisanych postów 69639 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 586838
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
flex1976
Napewno jeszcze chcą Ci ja sprzedać ?

Nieee tylko mówią żebym brał gainer żebym przytył i kreatynę bo po monohydracie będzie mi podobno łatwiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4357 Napisanych postów 69639 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 586838
To są trenerzy po kursach on line lub innych zaj**iaszcxych . Dla Ciebie najważniejsze to żarcie i pożądnych trening . Choć i tak na Twoim miejscu wybrałbym sporty ogólnorozwojowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
flex1976
To są trenerzy po kursach on line lub innych zaj**iaszcxych . Dla Ciebie najważniejsze to żarcie i pożądnych trening . Choć i tak na Twoim miejscu wybrałbym sporty ogólnorozwojowe

trenuję piłkę nożną,Czyli nie kupować żadnej kreatyny i narazie jeść gainer ?
czy jednak skusić się na tą krete od K**?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Możesz sobie podbijac kalorycznosc gainerem , natomiast z kreatyna jeszcze się wstrzymaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
flex1976
Możesz sobie podbijac kalorycznosc gainerem , natomiast z kreatyna jeszcze się wstrzymaj

a jaki gainer byłby najlepszy dla mnie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestawienie suplementów na cyklu