SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1030

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

42

Waga

113

Wzrost

188

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

137

Obwód uda

88

Obwód talii

Około 98-100 ale idzie w dół

Staż na siłowni

Sto lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Jest elegancko tnę węgle radykalnie

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Mnostwo

Opisz swój plan treningowy

Trening 5 razy w tyg. Jak otworzą znow kluby ;)

Cel cyklu

Redu/rekompo

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Opisałem w pytanou

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Opaalem sie bo wirk i siedzenie na dupie było tetaz juz wracam. Zawsze bylem pocięty genetycznie

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Elegantino

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie konwertuje mi ;)

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1252
Panowie to znowu ja.
Jechalem
enan 200e4d przez10 tyg potem
susta 250 e4d przez 8 tyg
W miedzy czasie 2x30 aromasin zjadlem
Proszę o rozpisanie na następne 4 miesiące
Testo typu susta(cały czas), winstrol tak ok 8 tygodnu w tabsach 10mg, oxandrolon 300 tabsów i potem może jak by przestała susta kopać to jakis bold lub nandro...cokolwiek bedzie sensownie. To moj kolejny cykl, w zyciu było ich sporo ten jest po bardzo dlugiej przerwie zjechalem na nim 17 kilo. Teraz waze 113, chcę dalej redukowac ale głównie ubijac i rekompozytowac z sadla w mięso, żeby było jak kiedyś ;) Ankietę wypelnialem już kilka razy więc na bank jest gdzieś plus na profilu. Lat 42. Bardzo proszę o odrobinę uwagi, cierpliwości i dobra radę. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 433 Napisanych postów 1772 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30547
Test enan ja mam prolke plus dlugi master tak teraz lece świetny cykl na redukcje.Polecam. Co do bicka ja bym sie koncentrowal strikte na czuciu miesniowym i odpowiednim ciezarem.Duzym ciezarem wyrobisz sile i ew wykonczysz szybciej stawy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1252
Deki bym nie chciał bo jakos chyba sie nie lubimy, prolka nie wiem czy mi nie wystrzeli a szkoda bo na stawy by sie przydała. Npp cisnienie mi moze podbic a juz miewam gore 140 czasem a prime lub mastera pewnie graniczy z cudem dostać dobrą stąd mój dylemat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1252
Panowie podbijam. Proszę o info ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1252
Aha i dziś się ważyłem i jest 110 na budziku. Czyli rowno 20 kilo mniej. Mimo iż siłka zamknięta. Koryta pilnuję ale raz w tygodniu sobie zrę co wpadnie w ręce bez odmawiania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1252
No dobra to inaczej. Poglówkowalem sam i gdybym przeszedl teraz na taki myk
1-8 prop 100 e3d
1-8 master 100 e3d
6-12 oxa 20-60 mg ed
6-12 cypio/npp i tu nie wiem co
Kreatyna caly czas, suple caly czas, białko i bcaa cały czas.
Ktoś powie czy tak jest git? Nie wiem co zamiast propa teraz po sustanonoe a po cypio bym zrobil most potem. Clomid i hcg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1252
Nie wiem tez czy cypio wyedy nie za szybko, ale nie chce dziury po osyatnim propie w tym czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1252
Co jest chłopaki, koronawirus i dygacie, że sieknie jak w tym samym czasie dotkniemy smartfonow zeby odpisać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205427
Jesli masz zamiar sie kuc co 3 dni to w gre wchodza dlugie estry.
Daj tak (iniekcje 2 x w tygodniu):
1-12 test enan 400-500 mg/week
1-12 master enan 600-800 mg/week

Przy optymalnej diecie bedzie ok, a i na libido nie powinienes narzekac

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2811
Dokładnie, zrobiłbym podobnie jak wyżej. Jak co trzy dni to wszedłbym na długie estry testa i mastera jako baza. Ale zacząłbym od mniejszych dawek. Ze 400 testa do 200 mastera już fajnie porobi po przerwie. Później ewentualnie wrzucić sobie oxy. Ale jak wracasz to na tej bazie zrobisz już dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1252
Tylko nie wiem czy widzieliscie Panowie ze ja enan cisnąłem dwa miechy i suste dwa kolejne miechy. Jutro ostatni strzal susty. Chcę coś zmienić bo chyba susta juz nie bedzie gadala a jak mam bić 1000/week i ma mnie zalać to szukam alternatywy. Co Wy na to? Bo propio mógłbym z masterem bić w stylu pon. Śr. Piątek itd.


Zmieniony przez - Grubyninja w dniu 2020-06-03 18:35:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205427
Test to test i nie ma wiekszej roznicy czy enan czy susta czy prop jedynie okres poltrwania.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka Oxa teraz dobra ?

Wiecej