SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba - Proszę o wrzutę jakiegoś video - Wyciskanie militarne

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 522
Np. Barki trenowałem w piątek a dziś bolą mnie kaptury

Pozdrawiam wszytskich
Dziekuje za porady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2039
no słuchaj, do bólu mięsni się trzeba przyzwyczaić. Plan masz tak ułożony że zdążą się regenerować więc się nie ma czego bać. Daj sobie ze 2/3 miesiące a będziesz tesknił za tym bólem... organizm się przyzwyczaja. Póki nie bolą Cię stawy to wszystko jest OK!!!

Co do tricepsa to masz już ściąganie [prostowanie inaczej!!] drążka uchytem typu "v" co ma być odskocznią dla wyciskania w wąskim uchwycie [chodzi o to że raz dłonie spoczywają prosto na sztandze, a raz na drążku typu "V" trochę pod ukos, co mam minimalny wpływ na 3 głowy tricepsa i na to która z tych głów mocniej pracuje]

jakbyś coś zmieniał na trica to staraj się [ja tak robie] żeby włąśnie niczego nie robić podwójnie, czyli jak masz raz prostą sztangę to do drugiego ćwiczenia weź łamaną, jak na jednym ćwiczeniu robisz sztangą wyciskanie w wąskim to na drugim rób prostowanie w opadzie tułowia hantlem itp]. Jak już masz tam powiedzmy ze 3-4 ćwiczenia na trica to po cholere robić jedno i to samo, warto zaatakować w sposób jak najbardziej zróżnicowany... przynajmniej jak tak radze

Jeżeli czujesz że w wąskim nie działa ci na trica [co ja uważam za niemożliwe;] to spróbuj "skullcrushers" inaczej
"francuz łamaną leżąc" zamiast tego. A jak NAPRAWDĘ czujesz że ćwiczenia na wyciągu to jest TO na Twój triceps to spróbuj czegoś takiego:

"prostowanie wyciągu górnego z uchwytem linowym" ["rope pushdowns"] i jako drugie ćwiczenie "prostowanie wyciągu na prostym drążku" Powinno dać radę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST a suple

Następny temat

Kazda partie miesniowa pompowac dwa razy w tygodniu

Fruzelina