SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc w dobraniu właściwej diety.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
Witajcie!

Mam na imię Kamil i niedawno skończyłem 20 lat. Do tej pory nie miałem w sobie wystarczającej determinacji do cwiczeń, ponieważ każda próba kończyła się niepowodzeniem. Pracuje fizycznie ale nie jest to wyjątkowo ciężka praca, dlatego mam trochę "zbędnego ciała". Nie wiem w czym tkwi problem, ponieważ wszystko co na wadze idzie w góre gromadzi mi się na brzuchu i klacie ;/ nogi i ręce mam wyjątkowo cieniutkie co wygląda dosc nieproporcjonalnie. Program cwiczeń dla początkujących już podpatrzyłem na tym forum. Wiem, że muszę przystosowac organizm do wysiłku przez kilka tyg. Ale właśnie tu zaczyna się takie pytanie typowo do tego działu: Jak mam się odżywiac? Czy jest jakakolwiek szansa na przerobienie tego co "uzbierałem" na jakikolwiek pożytek? I jak łączyc dietę z treningiem i typowami aerobami ( o ile powinienem, może spróbowac a6w?) ? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam, Kamil .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Jeśli zaczniesz trenować i odżywiać się z głową - sylwetka się poprawi, polepszy się stosunek tkanki mięśniowej do tłuszczowej.
przeczytaj tematy podwieszone w dziale, może pomocny Ci też będzie artykuł który napisałem w celu przybliżenia tematyki "zabierania się" za dietę:

http://potreningu.pl/diety/artykuly/290/jak-zabrac-sie-za-ukladanie-diety

Jak masz watpliwości jaki ustawić priorytet - wrzuć fotkę sylwetki

Jak chcesz by dietę ułożyli za Ciebie inni, jest opcja widoczna w moim podpisie.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2013-01-02 21:50:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co gdy...

Następny temat

Co robić?

WHEY premium