SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ocenę sylwetki oraz poziom bf

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 37 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10316
Cześć!
Wraz z początkiem nowego roku postanowiłem schudnąć oraz ćwiczyć na siłowni.
Waga początkowa 66kg, obecnie 56kg.
Od tygodnia jestem na masie (2600kcal, stopniowo dobijam do 3000kcal)
Wzrost: 170cm
Wiek: 16 lat
Proszę o ocenę sylwetki, określenie poziomu tkanki tłuszczowej oraz ewentualne porady co do mojej przygody z siłownią :)







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
nogi mega sie odznaczaja , za to góra jakbyś nic nie jad bo nawet mieśni nie ma

czas na budowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Warto byłoby wrzucić zdjęcie przed redukcją o której pisałeś.

Ciężko ocenić twoją sylwetkę, wyglądasz jakbyś porządnie głodował i mając 10kg więcej zapewne nadal byłeś chudy więc mam wrażenie, że dążenie do tak niskiej wagi ciała to twoja obsesja.

Porada może być tylko jedna. Nabierz masy bo to co zrobiłeś ze swoim organizmem nie ma wiele wspólnego ze zdrowiem


Zmieniony przez - KapiXXX w dniu 2018-09-08 16:30:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 37 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10316
Znalezienie zdjęcia sprzed redukcji będzie mi ciężko znaleźć, bo ich praktycznie nie robiłem.

Od dziecka byłem "przy kości" i problemem zawsze był brzuch, obecnie mimo tak niskiej wagi dalej on jest.

Tak również planuję, nabrać masy przez 12tyg, kolejno 4tyg na utrzymaniu wagi, 4tyg mini-cut, 12tyg masowania, 8tyg na redukcji oraz 12tyg okresu masowego. :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 68
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 33
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 33
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Nie planuj z góry ile będziesz masował i kiedy redukował. Nie jesteś w stanie tego przewidzieć. Masz bardzo dużo zapasu więc porządnie masuj. Na oko możesz spokojnie dołożyć 15kg wagi zanim Ci na myśl przyjdzie robienie redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Nogi rewelacja . Sylwetka bardzo dobra i idealna na rozpoczęcie dobrej jakościowo masy bo góra odstaje od nóg co jest raczej rzadkością :) klatkę nadbudujesz i będzie super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nogi dobre , rzucają się na tle reszty sylwetki, niski bf teraz tylko dokładać masy mięśniowej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
BF okolo 10% lub mniej nawet.
gore trzeba podciagnac, klate przede wszystim,
no i masy sporo
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB - jak to ugryźć?

Następny temat

TRENING NA SILOWNI PLAN TRENINGOWY KICKBOXING

WHEY premium