SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pride "Real Deal" w Milenium!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
Tsnm , murowany to na bank jest moj dom , Nog w walce z Joshem tez byl murowany , mało tego , Polska Vs Portugalia tez ten drugi był murowany , Shogun w walce z Snakem nie pokazal zbyt wiele , fakt stomoping na koncu ale co z tego , stojka byla marna , Rua potrzebuje jeszcze z dwie , trzy walki zeby powrocic do pierwotnej dormy , jest w tej walce faworytem ale nie pewniakiem

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
Faabek po Shogunie przed tamta walka przejechal jego wlasny samochod...

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Emelianenko F.-Coleman M. - 1
Nakamura K.-Eastman M. - 1

Reszta kursów nie warta grania, można jeszcze zaryzykować Randelamana i Butterbeana (po takim kursie).

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 751 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3652
Emelianenko F.-Coleman M. - Fedor przez TKO bądź poddanie
Rua M.-Randleman K. - Randleman, ale nie wiem przez co...
Barnett J.-Nastula P. - Josh przez TKO (wierzę w Pawła ale nie ma on czym pokonac Barnetta)
Esch Eric-Hunt M. - Hunt przez KO
Henderson D.-Belfort V. - Hendo na punkty
Nakamura K.-Eastman M. - Nakamura przez poddanie
Villasenor J.-Lawler R. - Lawler przez KO
Baroni P.-Nishijima Y. Nishijima na punkty

Kto zyje bez niebezpieczenstw, nie zyje wcale ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
jeśli chodzi o kase to zaraz sie ukazuje naga prawda Nikt nie stawia na Nastka.
Emelianenko
Randleman

Nastula
Hunt
Henderson
Nakamura
Villasenor
Baroni

Zmieniony przez - VOLT7 w dniu 2006-10-17 09:16:04

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9214
"jeśli chodzi o kase to zaraz sie ukazuje naga prawda. Nikt nie stawia na Nastka"

święte słowa. kibicujemy z serca, ale jeak chodzi wlasny portfel to juz rozum wchodzi w grę i albo sie nie stawia wcale abo przeciwko naszemu (bo słabszy). warto jednak przypomniec mecz Polska - Portugalia. caly narod gral na Portugalię, bo miala nas zmiażdzyć i co?
zresztą kibicujemy Nastuli, stawiamy sobie powiedzmy 20 zl i wygramy ponad 50 jak wygra. satysfakcja bedzie podwojna, bo sie zarobi i wygra nasz idol.
stawiamy 20 zl na Barnetta i wygramy 26. 6 zl na czysto i żal, ze Polak przegral. co sie oplaca bardziej?
z tym, że sam nie daję Nastkowi wielkich szans, ale wierzyć trzeba. z doswiadczenia wiem, że ciezko dwa razy zrobic cos z rzedu na tym samym wysokim poziomie. jesli Barnett doskonale walczył na ostatnim turnieju Wszechwag to teraz moze miec slabsze chwile. a kto wierzyl w Nastka w walce z Nogiem?? a Nastek pieknie dawal rade, a byl moment ze mogl skonczyc walkę i wygrac (zabraklo niewiele).
ja mysle, ze jak chodzi o kasę, to albo nie stawiać tej walki wcale, albo na Nastka. i trzymac kciuki!

co do innych walk to postawilbym na Baroniego, Fedora i Shoguna.

"Bez sensu. Tylko dwa razy się tam biłem"
R. Chlebicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Moje typy:

Emelianenko F.
Randleman K.
Hunt M.
Belfort V.
Nakamura K.
Baroni P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
jest zmiana: Mark Hunt zastąpiony będzie przez Sean'a O'Haire'a, a Marvin Eastman zastąpiony będzie przez Travisa Galbraitha

(info od FightOrDie)

Co z kuponami teraz, kursy itd ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9214
jesli info sie potwierdzi to te dwie walki zostana zablokowane.
natomiast jesli ktos juz je zagral to zostana one policzone na kuponie po kursie 1,0. czyli tak jakby ich nie bylo.
bez obaw. pozdro

"Bez sensu. Tylko dwa razy się tam biłem"
R. Chlebicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Info jest potwierdzone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Team Gracie vs Hammer House

Następny temat

HAJLAJTY Nastka by Stulacz

WHEY premium