SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Preparaty białkowe domięśniowo?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
Hej,jestem zupełnie zieloną w sprawach kulturystyki gąską.Piszę w imieniu mojego faceta,który chciałby zmienić swoje wymiary a nie za bardzo może i nie jest zbyt biegły w ładnym ubieraniu rzeczy w słowa(rozumiecie.
Otóż ma on niemały z tą swoją budową problem,która genetycznie od pasa w górę jest ok ale od pasa w dół pożal się Boże.Praktycznie nic albo bardzo niewiele dają dwa razy mocniejsze niż na górę treningi mięśni nóg-te pozostają prawie jak patyki podczas dy góra przyrasta chyba nawet w zbyt szybkim tempie.Mój facet już prawie zaprzestał treningu klatki piersiowej,bo niedługo by wyglądał jakby sklejono w pasie dwie różne osoby :((
Chciałabym mu pomóc ale nie za bardzo chcę żeby brał sterydy (chociaż jeśli nic innego nie poskutkuje to kto wie).Ostatnio pomyślałam,że może domięśniowe wstrzykiwanie preparatów białkowych dałoby wymierny efekt a byłoby mniej szkodliwe.Jeśli ktoś wie albo potrafi przewidzieć efektywność i skutki uboczne takiej "terapii" byłabym wdzięczna za informacje.
Pozdrawiam
Paulina
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
yyy



post miesiaca

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Pozamiatany jestesm

A co mu da wstrzykiwanie bialka w miesien? Przeciez aminkowasy musza zostac strawione i przejesc w forme , ktora zostaje uzyta przy odbudowie wlokien miesniowych naruszonych podczas treningu.

Co do tego to troche nie chce mi sie wierzyc opisowi. Wydaje mi sie ,ze poprostu twoj facet ma trening nog z cyklu tych z dupy.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
"Teatrzyk Zielona Gęś".
http://galczynski.kulturalna.com/s-81.html



Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-11-11 14:54:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
hehe

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
lepiej w postaci czopikow






co za pomysł.

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
OwnaGe podaję wymiary mojego faceta:
wzrost 167
klatka 102
biceps 35
pas 78
udo 46(!)
łydka 34(!)
Chodzi na siłownie rok czasu,przez który od pasa w dół nic się nie zmieniło.Nie znam się na terminologii urządzeń ale wiem,że na nogi wyciska półleżąc,podnosi siedząc(pracują przednie partie ud) i leżąc na brzuchu(pracują tylne partie ud).Wie,że robi mało powtórzeń w wolnym tempie i wciąż zwiększa ciężar.Czy efekt nie powinien być większy?
A dla tych,którzy się śmieją - myślałam,że wśród prawdziwych kulturystów jest choć trochę kultury a to forum stworzone jest m.in. po to żeby zdobyć wiedzę tym,którzy nie są wybitnymi znawcami tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Faktycznie nogi ma jak patyki z tego ci piszesz. Chodz sam nie jest taki wielki jak go opisalas . Zaloz temat w dziale trening to ci chlopaki pomoga. Na pewno nie mysl o Sterydach bo to my malo da, przyczyna z pewnoscia jest trening i odzywianie. Bo nie wierze ,ze mozna miec takie chude nogi tylko i wylacznie przez genetyke.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
To niech zacznie robić przysiady i martwe ciągi.
A dla tych,którzy się śmieją - myślałam,że wśród prawdziwych kulturystów jest choć trochę kultury a to forum stworzone jest m.in. po to żeby zdobyć wiedzę tym,którzy nie są wybitnymi znawcami tematu.

Raczej znawcą tematu nie jesteś.Nawet w stopniu podstawowym.
Żeby czytać,trzeba znać alfabet
Piszesz głupoty,to ludzie się śmieją.


Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-11-11 15:20:44
...
Napisał(a)
Usunięty przez LeBron777 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2867
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 405 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5077
35 cm w bicu? No jest kawał chłopa, akurat nadaje się do działu doping
Nie myśl, że rok treningu zrobi z niego giganta. Na dodatek pierwszy rok w życiu. Podaj wymiary z przed roku. Dietę jakąś trzyma?

Apropo dyslektycy to jakiś głupi wymysł. Ale żeby nie potrafić napisać posta na forum to się już nie mieści w głowie.

Zmieniony przez - MJR128 w dniu 2007-11-11 16:03:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktora opcja lepsza

Następny temat

zastrzyk

Wiecej