SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pregnyl 5000 ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94124 Napisanych postów 363951 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667658
po pierwsze to leciał bym dalej na tym testo
po drugie bez badań z pct może być problem
biłes dekę mimo że trochę mogła ona wybić prolaktynę i będzie problem z pct

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
47 lat i taką krzywdę sobie robisz deca z winem?
jeżeli chcesz trenować regularnie i podchodzisz do tego poważnie,to zastanów się czy warto odstawiać tego testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145
Juz ostawilem bo ostatni raz bralem w poniedzialek a dzis mam zaczac HCG no i nie wiem co mam robic. A z ta deca to porazka bo tu dzie jestem kazdy co innego mowi a ja wczesniej nigdy nie interesowale sie sterydami i tak wyszlo przez przypadek, okazalo sie ze kolega w pracy bierze to i ja chcialem sprobowac a nie wiedzialem ze to takie ryzykowne i tyle moze byc skutkow ubocznych. Posluchalem kolegow z pracy i silowni zamiast sprawdzic na necie. Gdybym wiedzial wczesniej to wogole bym tego nie ruszal ale stalo sie. Nie wiem co robic bo jak odstawilem Dece i pralem sam propionat to pojawil sie broblem z ginekomastia. Bralem Letrozole i bylo ok ale zabraklo do konca cyklu a kolega nie mial wiecej i dal mi na ostatni tydzien Tamoxifen no i sie zaczelo swedzenie lewego sutka pod koniec. Szczegolnie po ostatnim strzale w poniedziale i trwa do dzis. Mialem brac ten Tamoxifen przez miesiac po cylku ale jak zaczelo swedziec to wyczytalem na forum zeby brac przez pierwszy tydzien po 2 tab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145
a pozniej przez nastepne 2 po jednej. Od poniedzialku biore po dwie, czy to dobrze ???Co mam robic ???


Zmieniony przez - marecki3 w dniu 2016-08-04 13:22:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
5 dni to jeszcze nie jest tragicznie j/w koledzy lepiej jakbyś leciał jeszcze testa i pozniej w miedzy czasie zrobił badania bo co z tego, że teraz wejdziesz na pct jak nie wiesz co sie dzieje w hormonach, no zastanów się czy warto jeszcze bardziej komplikować, a swoje lata masz. już nie będzie tak pięknie wrócić do normy.


Zmieniony przez - Mariusz190 w dniu 2016-08-04 13:39:47

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145
tylko ja nie wiem kiedy bede w polsce ale nie predko a teraz jestem w anglii slabo znam angielski nie dogadam sie z lekarzem i nawet nie wiem jakie badania mam robic bo sie kompltnie na tym nie znam. A jak mam dalej leciec z tym testem to jak dlugo i czy propionat czy lepiej zamienic na ten co sie robi raz na tydzien bo juz mam dosc tego klucia co dwa dni. No i co wtedy z gino bo letrozole pomagalo a ja sie skonczylo tydzien przed koncem cyklu i zastapilem tamoxifenem to zaczelo swedziec





Zmieniony przez - marecki3 w dniu 2016-08-04 13:44:05

Zmieniony przez - marecki3 w dniu 2016-08-04 13:46:05

Zmieniony przez - marecki3 w dniu 2016-08-04 13:47:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Jak masz krótki to bij krótki żeby utrzymać stężenie w organizmie. Później możesz przejść na enana. Nie masz znajomych co znają angielski ?

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145
Mam ale nie wie o co chodzi w tych badaniach. Podobno sie robi na poczatku i na koncu cyklu by porownac ale ja nie mam do czego. Ok na razie daje dalej propionat , ostatni bralem w poniedzialek to moze nie bedzie zle tylko co z ta gitekomastia czy mam zalatwiac letrozole czy brac dalej tamoxifen. Czytalem ze ten tamoxifen jest rakortworczy k... w co ja sie wj**.... :(


Zmieniony przez - marecki3 w dniu 2016-08-04 14:08:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145
Podpowie mi ktos co dalej bo dzis musze zdecydowac czy zaczac odblok czy dalej leciec z tesciem i jak dlugo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Opinie już dostałeś żeby lecieć dalej testa, a jak zrobisz to już Twoja decyzja. Jeżeli czujesz, że cyce swędzą i bolą to tamox 40 mg ed do ustąpienia objawów, potem możesz zmniejszyć do 20/10 mg ed. i zakończ ten cykl, odstaw towar amen. Bo charakteru i pojęcia zero.

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ENAN+PROP

Następny temat

Winno w strzalach

WHEY premium