SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Predyspozycje do siatki.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Mam 174 cm wzrostu i 66 kg wagi, i 15 lat. Niestety pale ale jeśli chodzi o kondycje to nie wiem czemu na meczu siatkówki się nie mecze. Trenowałem kiedyś lekkoatletykę, głownie sprinty i trener mówił mi że jestem bardzo dynamiczny. Pewnie jakbym to pociągną to teraz biegał bym około 7,8 - 7,9. Na pewno poniżej 8 sekund. Teraz jak trenuje siatkę to mogę powiedzieć że wyskok mam powyżej średniej (koledzy sięgają piłkę wyżej dlatego że są wyżsi).

I moje pytanie: Czy mam jakieś szanse żeby znaleźć się wyżej niż turnieje miedzy szkolne lub powiatowe?

Z góry dziękuje za odpowiedz.(Temat chyba tutaj pasuje?)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 487 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9693
Czy masz szanse tego Ci nikt nie powie, bo nikt z nas chyba nie wie raczej jak grasz
Co do męczenia się, to też znaczy, że jeszcze nie grałeś żadnego poważnego meczu.
A to, ze masz 174 cm to nie znaczy, że masz małe czy duże szanse by super grac bo możesz miec przy takim wzroście 80 i więcej cm wyskoku i wtedy tym nadrabiasz, albo na odwrót.


pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Niestety pale ale jeśli chodzi o kondycje to nie wiem czemu na meczu siatkówki się nie mecze.

rzuć to, nie wiesz, że palenie to ZUO ?


Co do predyspozycji, to nikt Ci tego nie wywróży na pewno solidna praca jest kluczem do sukcesu

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Gram w siatkę 5 lat dlatego wiem co mówię i słuchaj:
Jeśli chcesz grać b. dobrze nawet przy niskim wzroście musiszz się przykładać do kazdego treningu żeby mieć bardzo dobra technikę bo bez tego ani rusz

"I moje pytanie: Czy mam jakieś szanse żeby znaleźć się wyżej niż
turnieje miedzy szkolne lub powiatowe? "

Siatka to sport zespołowy... Sam nic nie zrobisz na boisku... jak drużyna będzie dobra to masz szanse... w kupie siła więc cała drużyna musi na to pracować. A jeśli chcesz indywidualnie przepisać się do np 3 ligi to nie amsz szans bo to musisz przejśc pzez każdy etap tj. Młodzicy 2 lata, kadeci 2 lata juniorzy 2 lata i dopiero któraś liga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1286
albo juniorzy, a po skończeniu sezonu IV liga ( żeby się na spokojnie ogrywać)
a co do predyspozycji, to przez internet i forum nie mozemy Ci powiedzieć czy masz predyspozycje czy nie. to musi trener ocenić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"trening" do poprawy i porady

Następny temat

trening na 10 km biegu

WHEY premium