SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Predyspozycje do siatki.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 0
Mam 174 cm wzrostu i 66 kg wagi, i 15 lat. Niestety pale ale jeśli chodzi o kondycje to nie wiem czemu na meczu siatkówki się nie mecze. Trenowałem kiedyś lekkoatletykę, głownie sprinty i trener mówił mi że jestem bardzo dynamiczny. Pewnie jakbym to pociągną to teraz biegał bym około 7,8 - 7,9. Na pewno poniżej 8 sekund. Teraz jak trenuje siatkę to mogę powiedzieć że wyskok mam powyżej średniej (koledzy sięgają piłkę wyżej dlatego że są wyżsi).

I moje pytanie: Czy mam jakieś szanse żeby znaleźć się wyżej niż turnieje miedzy szkolne lub powiatowe?

Z góry dziękuje za odpowiedz.(Temat chyba tutaj pasuje?)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 487 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9693
Czy masz szanse tego Ci nikt nie powie, bo nikt z nas chyba nie wie raczej jak grasz
Co do męczenia się, to też znaczy, że jeszcze nie grałeś żadnego poważnego meczu.
A to, ze masz 174 cm to nie znaczy, że masz małe czy duże szanse by super grac bo możesz miec przy takim wzroście 80 i więcej cm wyskoku i wtedy tym nadrabiasz, albo na odwrót.

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 63 Napisanych postów 34216 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 431896
Niestety pale ale jeśli chodzi o kondycje to nie wiem czemu na meczu siatkówki się nie mecze.

rzuć to, nie wiesz, że palenie to ZUO ?

Co do predyspozycji, to nikt Ci tego nie wywróży na pewno solidna praca jest kluczem do sukcesu

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11026
Gram w siatkę 5 lat dlatego wiem co mówię i słuchaj:
Jeśli chcesz grać b. dobrze nawet przy niskim wzroście musiszz się przykładać do kazdego treningu żeby mieć bardzo dobra technikę bo bez tego ani rusz

"I moje pytanie: Czy mam jakieś szanse żeby znaleźć się wyżej niż
turnieje miedzy szkolne lub powiatowe? "

Siatka to sport zespołowy... Sam nic nie zrobisz na boisku... jak drużyna będzie dobra to masz szanse... w kupie siła więc cała drużyna musi na to pracować. A jeśli chcesz indywidualnie przepisać się do np 3 ligi to nie amsz szans bo to musisz przejśc pzez każdy etap tj. Młodzicy 2 lata, kadeci 2 lata juniorzy 2 lata i dopiero któraś liga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1286
albo juniorzy, a po skończeniu sezonu IV liga ( żeby się na spokojnie ogrywać)
a co do predyspozycji, to przez internet i forum nie mozemy Ci powiedzieć czy masz predyspozycje czy nie. to musi trener ocenić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"trening" do poprawy i porady

Następny temat

trening na 10 km biegu

BF