SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Predyspozycje - nadgarstek - proporcje

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117867

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
"Nastepna żecz ktora mnie strasznie ciekawi to fakt ze przyczytalem to w paru naukowych opracowaniach,ze dieta wysoko bialkowa taka jaka stosuja kulturysci znacznie uposledza wchlanianie wapnia przez organizm i powoduje wypukiwanie wapnia z kosci ****a mac co nie sprzyja jej rozrostowi czyli wychodzi na to,ze mamy tak zwane perpetum mobile bo osoba ktora chce byc przypakowana chce tez miec grube kosci a przy diecie wysoko bialkowej wydaje sie to byc nierealne,a przy diecie o malej zawartosci bialka znowu bedziemy szczurami z grubymi gnotami prze***ane."

ja jem baaardzo mało bialka na dzień, na prawde, i wg tej teorii musiałbym miec grubsze kości np w nadgarstach (przedramie) a niektórzy pare lat młodsi mają wieksze, nie sądze, zeby białko miało aż taki wpływ na "upośledzanie" jak to napisałeś, to dużo osób 15letnich z detami miałoby problem w tym wypadku, grubośc przychodzi faktycznie z wiekiem, znam ludzie starszych co sie nie naprcowali a mają zgrubiałe gnaty, nie widze sensu nie jesśc białka, gdyż wątpie żeby nagle urosły kości na grubosc w ted sposób, pzoa tym wśród takich osób jak pracownicy fizyczni z wieloletnim stażem, mają w miare grube kosci ale właśnie w okolicach przedramion, bo wg mnie ich się najwiecej używa-logiczne. Jak mówiłem, wiek też ma znaczenie, jest dwóch młodych (20-30 lat) co robią pare lat na budowie a jeden przy ponad 190 wzrostu ma z 18,5 do 19max, taki przykład, wiec nie należy zawsze się dostosowywac do tego co naukowcy odkryli.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 523 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18508
ja mam 18,5 przy 180cm wzrostu i 77kg wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 192
Wiesz napewno w odkryciach naukowców jest dużo prawdy poprostu może wychodzi na to,że jak ktoś wpierd2la dużo białka to zazwyczaj ma diete bogata w wapno i przy uposledzaniu tego wchlaniania ma akurat wystarczajace ilosc do normalnego rozwoju a nie takiego ponad standart itp.it.Może wlasnie tak jest?Pozatym to słuszne zpostrzezenie z twojej strony ze robole maja wity gróbe gdzysz używajha ich osiem godzin dziennie ja jeszcze tylko dodam do tego,że niedość,że osiem godzin to jeszcze chwytają często ciężar o nieregularnych kształtach siłą paluchów a nie tak jak kulturysta który opiera gryf sztangi na dłoni a palce służa bardziej do uczymania w równowadze w sztangi niż jej czymania.Wiadomo wyjątkowe cwiczenia to mięsień naramienny i biceps w dolnej fazie ruchu oraz plecy,a itak to kropla w bilansie pracy palcy robotnika np.muraza albo brukaża.Jeszcze to,że dużo większe przeciążenia otrzymujemy w placach poprzez czymanie nieregularnego kształtu palcami niż czymanie np.sztangi wiosłując ja w opadzie gdzie palce tylko oplatają gryf i mają najbardziej wymażony i opracowany chwyt dla dłoni aby to nie dłon i palce sięwisilały tylko cwiczony mięsień.A jeśli chodzi o twoją wiedze to jest większa odemnie inz w twoim wieku uwież ja chociaszby niewiedzialem co to mineraly chelatywne niewoedzialemo jakich porach sie najlepiej wchlanmia wapno ile go potrzeba dziennie jak można sobie podniesc poziom hormonu wzrostru w sposób chociaszby naturalny.itp itd.Wogule wtedy czyli internet niebył tak rozwinięty wyszukiwarja google istniala dopiero 3 lata na swiecie a w polsce to bylo sto razy mniej stron na necie ty masz oprucz tego z czego korzystac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 192
Tommac ty mówisz,że gnoty z wiekiem grubieja ja niestety nie mam za grubych i też za bardzo mnie to nie pociesza,ze zwiekiem grubierja bo przeciesz chodzi tez tu o to żeby bujać się młodo i na grubym gnocie.Z wiekiem to nawet stare babury mają grube gnoty.I jeszcze jedno mowisz,że w******lasz mało białka a gnoty są chude może gdybyś w******lal dużo były by bardziej grube,a może w******lasz za mało wapna,albo masz słabą genetyke,albo poprostu jesteś młody i dopiero prawdziwa rewolucja przed tobą bo jeszczed dojrzewasz.Jaka jest prawda to my nie wiemy ale ty nie możesz brać pod uwage tylko jednego faktu żekomego uposledzenia wchłaniania wapna przy diecie wysoko białkowej na budowe kosci gdysz na ten fakt mawpływ wiele czynników połaczonych w jeden negatywny da mizerne rezultaty a w połaczony w jeden pozytywny rezultat da wymierne rezultaty.To tak samo jak dieta plus odpowiednie cwiczenia plus odpowiednia regeneracja plus odpowiednie suplementy i sterydy daje najlepsze wyniki jesli zaniedbamy ktorys przezemnie wymienionych faktów rezultat bedzie gorszy im więcej zaniedbanych przezemnie wymienionych faktów tym końcowy wynik bedzie gorszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
no w sumie odnosze sie tylko d otego co ty powiedziałeś jak widac temat rzeka, wypowiem się szerzej na ten temat za jakieś 3 lata

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
ja mam 17.5 cm nadgarstek 16 lat 176 cm waga 67 Kg

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506
ja mam 20 cm nadgarstek 17 lat 181 cm wzrostu i waga kolo 93-95 kilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 93 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4777
mark henry ma nadgarstek 36 cm ;D

^^Co cie nie zabije to cie wzmocni^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1013
Ja mam 19 cm. waga 102kg, wzrost 190, mam 18,5 lat ;/ :D :D

Zmieniony przez - Kenziro18 w dniu 2009-06-28 00:21:34

Zmieniony przez - Kenziro18 w dniu 2009-06-28 00:24:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
Przez rok jest już 18 w nadgarstku 182 76 kg 17 lat :D

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZUKAM CHINSKIEGO ZNAKU SMIERCI

Następny temat

Wysokość poręczy i drązka

WHEY premium