SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pre workout? Jaki? FBW co drugi dzień, areoby w przerwach treningowych.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5954
Krótko i zwięźle, potrzebuje czegoś na zasadzie pre-workout'u dla siebie. Po b. długiej przerwie od wszelkiej aktywności fizycznej, ćwiczę od 2 miesięcy - co drugi dzień - formą FBW a od jakiś 2 tygodni metodą 15-10-5. Celem w tym momencie jest poprawa kondycji i przede wszystkim zrzucenie kilku zbędnych kilogramów.
W tej 1 dniowej przerwie między treningami staram się wrzucać areoby w formie biegania lub jeżdżenia na rowerze, na razie jeszcze nie w każdym dniu wolnym od treningu, ale już powoli przymierzam się do ciągłych treningów areobowych, czyli również co drugi dzień w przerwie od FBW.

Przez ten czas, jedynym poważniejszym suplementem było białko dymatize elite xt, które, zażywałem tylko po treningu, a także, dodatkowo magnez, cynk i omega-3. Cała reszta opiera się na diecie.

W niektóre dni, przed treningiem, można powiedzieć, że czuje się lekko bez siły i uważam, że taki pre-workout byłby dość ciekawym rozwiązaniem, kondycyjnie i mentalnie. Więc chciałbym, żebyście w miarę możliwości polecili jakiś konkretny, dobrany do podanej aktywności fizycznej.

Do tego rozważam zakup Animal Flexa, bo czasami mam wrażenie, że stawy lekko nie wytrzymują obciążeń i wysiłku, a chciałbym je wzmocnić bo od października wracam na treningi capoeiry, które są właśnie dość wymagające dla stawów i ścięgien.

work hard, have fun, make a difference

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8902 Napisanych postów 152286 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199194
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NoxiPro

Następny temat

3 cykl

Wheya