SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawie jak gino !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50
Witam wszystkich swego czasu założyłem tutaj temat odnośnie ginekomastii . Miałem kilka pytań , doradziliście mi wtedy że mam się udać do specjalistów , więc tak też zrobiłem . Po serii badań okazało się że wszystko jest ok tylko po prostu taka moja uroda ( sfeciały cyc :) ) . Mam w tej chwili 26 lat i wreszcie po latach bolączek postanowiłem coś z tym zrobić . Regularnie gram w piłkę 2 razy w tygodniu , trochę biegam itd, a pytanie moje brzmi co mam ćwiczyć żeby tego dość dużego fetu się pozbyć , przedewszystkim jak itd. Jakby mi to ktoś wytłumaczył łopatologicznie to bym był wdzięczny. Mogę też powiedzieć że powiedzmy od dzisiaj mam dostęp do siłowni kumpla. Chciałbym wiedzieć co mam ćwiczyć ile razy w tygodniu ( chodzi mi o mięśnie klatki piersiowej a raczej jej brak) bo z resztą partii mięśni sobie poradzę. Pozdrawiam i dzięki

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 26

Waga: 93,3

Wzrost: 180

Cel treningowy: pozbycie się tkanki tłuszczowej z klatki piersiowej

Staż treningowy na słowni: teraz brak - kiedyś w młodośći

Uprawiane inne sporty: Piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Tak siłownia w piwnicy :)

Dieta: Brak piwa oraz fast foodów

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: L- Carnitine 1200mg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Przede wszystkim brak piwa i fast foodów to za mało

Musisz ułożyć porządną dietę i jej przestrzegać to podstawa jakiegokolwiek kształtowania sylwetki

Trening ACT weidera (znajdziesz w wyszukiwarce)

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50
Więc tak . Za dietę zaczynam się brać , wykupiłem sobie karnet na siłownię . Lecz po wielu godzinach przeglądania forum odnośnie ACT nie znalazłem planu który w dużej mierze odnosił by się do zredukowania tkanki tłuszczowej na cycku ! Jeśli ktoś by mógł taki plan napisać bym był bardzo wdzięczny, Zamierzam ćwiczyć pon, śr, pt. Pozdrawiam i dzięki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
nie ma czegoś takiego że zrzucisz tłuszczyk tylko z jednej partii ciała... albo zrzucisz z całego ciała albo w ogóle.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapuściłem się

Następny temat

Martwy Ciąg

WHEY premium