SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawie 18 lat, mam jeszcze jakieś szanse na karierę?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 723 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23250
To zapisuj się i powodzenia życze

Remzi kurs robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 815
O, nie wiedziałem, że jest edycja, dzięki. (co ślepemu po oczach?)

Witek_koks --> Napierać to se on może, rzadko tracę piłkę w pojedynkach "naziemnych". Zwrotność, drybling i te sprawy. Gorzej, jak wspomniałem - w powietrzu. W zastawianiu się też z takimi bykami nie daję rady, jestem chudy, bo mam problemy z przytyciem i dużo biegam. (odżywiam się pewnie też niezbyt prawidłowo)

Ja jeszcze takie pytanie zadam. Mecze gramy sobota i niedziela, jeszcze 8 meczy w te wakacje, potem pewnie dopiero liga halowa w zimę. Opłaca się jeszcze trenować wytrzymałość? W sumie przebiegnę się kilka razy i gleba, bo to nie to samo, co z chłopakami z podwórka, że sobie mijam ich na wolnym biegu.

edit:
A tak się głupio spytam, od której ligi są jakieś zarobki? 3-4? :) Wiem, że poza zasięgiem, tak z ciekawości pytam.

Zmieniony przez - Shay w dniu 2009-07-21 23:42:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 723 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23250
W A klasie są nawet;]
Zależy jeszcze gdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5059
Shay napisał:

"Witek_koks --> Napierać to se on może, rzadko tracę piłkę w pojedynkach "naziemnych". "

kazdy tak mówi ;p

dlatego grasz tam gdzie grasz

to "napierać" to powinno być w cudzysłowiu ... porządny zawodnik nie będzie się bawił tylko zabierze piłke i siema

Zmieniony przez - Witek_koks w dniu 2009-07-22 01:09:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7340
CMIL-14 - idę na AWF ;p więc po 3 licencjacie robię trenera 2 klasy ale na pewno na tym nie skończę:P Jestem urodzonym strategiem Nie spełniłem się piłkarsko to muszę spełnić się jako trener
Say- raczej płaca od okręgówki w A klasie ciężko dostać parę groszy.

Zmieniony przez - Remzi90 w dniu 2009-07-22 08:16:55

Wchodzisz, Walczysz, Wygrywasz, Jak Mistrz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
znajomy trener w B klasie zarabiał 600 zł miesięcznie + paliwo na dojazdy + przekręty ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 815
Witek ---> Serio, drybling to jedyne czym się mogę pochwalić. A że na meczach rzadko się przydaje, to czyni ze mnie kiepskiego zawodnika. Wiadomo, że jak ktoś zna moje ruchy, to kosa i leże :) Na nowych działa.
Z innej beczki. Opłaca się teraz robić interwały? Sezon u nas kończy się po wakacjach, następne mecze w ferie na hali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5059
trenuj w tym czasie gdy nie ma meczy... powinieneś jakoś się przygotować ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52
a ja mam takie pytanie mam podobny problem tylko ze w grudniu mam 20 lat i wczesniej troche trenowalem chodzi mi tylko czy mam szanse miec wyrobiona karte zawodnika bo chcialbym w przyszlosci zostac trenerem a gram slabo od razu mowie pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 470
Jeśli nie masz pojecia o taktyce w tym wieku to wielkiego grajka z ciebie nie będzie. Mlodzi adepci futbolu są ukierunkowywani taktycznie od 5,6 roku zycia . wiedzą jak mają sie poruszać po boisku itp. itd. Dla ciebie już trochę zapóźno.Ale amatorsko na poziomie amatorski mozesz zawsze sobie popykac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Importer obuwia piłkarskiego

Następny temat

Polska 2-0 Grecja

WHEY premium