SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawidłowa sylwetka.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
Witam

Mam pewien problem,a mianowicie dotyczący kształtu sylwetki[kręgosłupa(jak go poprawić,jakie ćwiczenia itp.)] Nie bede tutaj wstawiał zdjęć jak to u mnie wygląda,jeśli ktoś będzie chciał mi pomóc niech napisze pod moim postam a ja wyśle zdjęcia na priv.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Zdjęcia nie ma, a na priv prosić o nie zamierzam, ale ogółem wszystko zależy do wady. Powinieneś iść do specjalisty jeśli ową dostrzegasz. On ją zdefiniuje i wtedy będziesz mógł poczynić kroki w celu jej poprawy, bo nie wiedząc z czym masz do czynienia nie wiesz co można zrobić. My tym bardziej nie wiemy, bo zdjęcia przecież nie ma.



Zmieniony przez - Gobi w dniu 2014-02-26 21:26:02

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
Wydaje mi sie,że to jest przykurcz lub garb(tylko hmmm nie na górze jak to niektórzy mają tylko w dolnej czesci pleców) albo i jedno i 2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Mało danych o sobie ??
Brak zdjęć , oczekujesz pomocy pisząc temat publicznie więc wstaw zdjęcie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Brzuch , Klatka , Biceps Ból kręgosłupa

Następny temat

Trening na mase rozpisany przez trenera

WHEY premium