SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawa noga masywniejsza od lewej.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 215
Witam.

Problem z tematu jest jak dla mnie oczywisty, jestem prawonożny, a że w niedalekiej przeszłości uprawiałem dużo sportów, oczywiste jest dla mnie że prawą nogę mam silniejszą i masywniejsza. Problem w tym, że np różnica w udach to ok 2 cm różnicy w obwodzie i jest to całkiem widoczne. Pytanie, czy z czasem ta dysproporcja się wyrówna, czy mam stosować jakieś specjalne ćwiczenia ? Jeśli tak to jakie? Czekam na odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
Jeśli cwiczysz na siłowni to mozesz o te 2 serie przy kazdym cwiczeniu wykonywac wiecej na mniejszą noge.

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 215
Problem tkwi dokładniej w udach. Łydki są podobnie zbudowane. Poradzicie jakieś ćwiczenia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening nóg, wykroki

Następny temat

Czy do takich ćwiczeń powinienem stosować dietę?

WHEY premium