SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pranie butów siatkarskich

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13
No właśnie. Tak jak w temacie. Mam buty siatkarskie Asics i nie za bardzo wiem jak je uprać żeby ich nie zniszczyć. W pralce pewnie by coś się z nimi stało,a zaczyna z nich śmierdzieć i nie wiem co zrobić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Hmm... Ile je juz masz? Jesli ponad pol roku przy intensywnym trenowaniu to podobno juz stracily swoje mozliwosci...
Nie wiem jak inni mysla, ale ja zawsze buty piore w pralce z jakimis ciemnymi rzeczami lub z recznikami Nigdy mi sie zadne nie zniszczyly w sposob widoczny dla oka...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Ja buty wrzucam po prostu do pralki, nie wiem czy farbują, dlatego dla ostrożności piorę je same. Nic mi się nie psują ani nie pękają, co prawda nie są to Asicsy, ale miałem już ich tyle, żadne się nie zepsuły od prania, prędzej od samej gry. Możesz też kupić dezodorant do butów (ma jakieś tam właść. zapachowe i antybakteryjne), ja nim po treningu psikam i zapach nie jest aż taki uciążliwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
A tam but sportowca musi walic Jak nie jedzie z buta tzn ze nie bylo dobrego treningu

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 134
Co prawda nigdy nie prałem calych butów, ale zawsze piorę te wkładki, buty wietrze :P a potem psiukam takim dezodorantem do butów nie podam nazwy żeby reklamy nie robić ale jest wiele firm które takie oferują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 0
Pralka - 30 stopni i jazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W zasadzie nie powinno się prać butów w pralce. Żeby nie śmierdziały wystarczy przed treningiem posypać stopy specjalnym talkiem(czyni cuda). Można używać dezodorantów do butów, prać wkładki, a zewnętrzne zabrudzenia usuwać takimi piankami do butów(dostaniesz w sportowym) - są różne w zależności od materiału buta(czy śliska skóra itd).
PS nie wiem co widzicie w asicsach... Dużo lepsze do siatkówki są lekkie, koszykarskie "najeczki".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tematy dotyczące sprintów.

Następny temat

Tenis Ziemny- US Open- TYPER (turniej nr 13)

WHEY premium