SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pragne masy mieśniowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1959
Witam wszystkich ćwiczę już z 2 lata a od 3 miesięcy zacząłem jeść odżywki oczywiście ćwiczę pod kątem aby uzyskać masę mięśniową
przez 3 miesiące jadłem Ostrowie a ostatni miesiąc jadłem ja z kreatyna efekty są ale mam zamiar teraz spróbować cos innego
i zastanawiam sie nad gainerem Weider Giant Mega Mass, Mutant Mass, TREC MASS XXL zależy mi bardzo alby przybrać na masie mięśniowej! A mam taki problem ze nie wiem jak sie za to zabrać bo przeciesz ćwiczenia to nie wszystko to tylko 30% sukcesu a dieta to 60%
wiec nie wiem czy gainer będzie dobry aby robić masę mięśniową czy lepiej białko i do tego jakąś Glutamine bądź aminokwasy typu BCAA
w sumie białka jadłem tak ze na każdy 1kg ciała/1g białka a nie wiem czy to za mało bo niektórzy piszą ze nawet do 2g można spokojnie!
nie wiem co jeść bo przez te 2 lata raczej nie zwracałem uwagi na dietę a teraz wiem ze jest bardzo ważna
Czy ktoś by mógł mi pomógł w moim problemie
Czekam na wypowiedzi expertów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitrobolon 2 +nitrobolon Energize + Creatine micronized 200 mesh +aminomax6800

Następny temat

Co jak i kiedy brać proszę o pomoc :(

Wiecej