SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca trenera personalnego

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 866
Witam.
Nadażyła się okazja, aby wykonać w UK kursy trenera personalnego oraz instruktora fitness (w UK jest to kosztowna sprawa, jednak udało mi się załatwić ufundowanie z rządu, tacy pomocni :) ) 7 szkoleń w każdą sobotę, a w 8 tygodniu egzamin. Chcialbym się jedynie dowiedzieć czy praca w takim środowisku może być dostosowywana do własnych potrzeb? Chodzi o to, że bywam na studiach o podobnym kierunku, i nie wszystkie godziny pasowałyby mi na siedzeniu na siłowni, jednak większość tego czasu jednak posiadam. Tak czy inaczej, studia trzeba skończyć, kurs nie koniecznie. Moje pytanie: Czy warto? Tak, interesuję się tym, i chciałbym się rozwijać właśnie w tym kierunku.
Aktualnie pracuje na nocne zmiany, i nie specjalnie mi się to klei ze studiami; śpię chwilami po 2-3 godziny, czasem w ogóle i wydaje mi się że odbije mi się to wkrótce na zdrowiu.
Najlepiej gdyby wypowiedzieli się pracujący już trenerzy personalni, którzy mieli podobne doświadczenia, lub znali kogoś kto je miał.
Dziękuję z góry.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Wszystko zależy od pracodawcy
Jeśli to będą same personalne do po prostu umawiasz się z klientami na określony czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 866
popuri
Wszystko zależy od pracodawcy
Jeśli to będą same personalne do po prostu umawiasz się z klientami na określony czas

Potencjalnie pójdę do któreś sieciówki w okolicy, bo biją się wręcz o trenerów w takich tutaj.Chodzi jeszcze o to że tutaj w pracy robię 5 dni, i płacone od godziny, mało, ale na czynsz, i papu starcza. Musiałbym w takiej pracy zarobić podobnie, a zawsze jest ryzyko że pieniążków braknie. Wziąłem ostatnio sporo na barki, i boje się o to. Tutaj zarobie tyle ile muszę, ale ostatecznie się dojadę z obowiązków. Po kursie przynajmniej zrobię coś w moim kierunki, tylko pieniążki nie pewne. To mnie najbardziej nurtuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
W tym zawodzie, niestety ciężko o stałość. Tutaj raz jest źle, raz dobrze. Szczególnie ważna jest wiedza, ogólna umiejętność sprzedawania siebie jako trener, tutaj jeden kurs nie wystarczy.
Zarobki są bardzo rożne, ale ogólnie treningi są dobrze płatne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 866
popuri
W tym zawodzie, niestety ciężko o stałość. Tutaj raz jest źle, raz dobrze. Szczególnie ważna jest wiedza, ogólna umiejętność sprzedawania siebie jako trener, tutaj jeden kurs nie wystarczy.
Zarobki są bardzo rożne, ale ogólnie treningi są dobrze płatne

Wiadomo że z czasem jak przyjdzie pieniążków to dodatkowo kursy się wykona. Ukończyłem już 2 letni kurs w collegu, i aktualnie jestem na drugim roku studiów sportowych, więc do CV coś wpadnie napewno, jedynie brak doświadczenia pracy w środowisku (Właśnie próbuję zdobyć)
Jeśli nie przyjdę na wykład, czy tam 2-3, to też nikt nie będzie płakać z tego powodu, aż takiej tragedii nie będzie, jednak praca po południu pozwoliłaby mi prowadzić normalny tryb życia. Dzisiaj przykładowo, ze studiów wrócę koło 18:00, zanim przygotuję papu na jutro, to będzie 19-20, a o 21:00 wychodzę do pracy, a gdzie tu czas na sen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
Mieszkasz w uk i ledwo ci starcza ? Nie przesadzaj bo te 250f minimalnej wystarcza na dosyć sporo jedzenia plus lokum . A jako trener napewno miał byś większa stawkę o ile potrafisz nawiązywać dobry kontakt z klientem .

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 866
czemon
Mieszkasz w uk i ledwo ci starcza ? Nie przesadzaj bo te 250f minimalnej wystarcza na dosyć sporo jedzenia plus lokum . A jako trener napewno miał byś większa stawkę o ile potrafisz nawiązywać dobry kontakt z klientem .

Troche schodzimy z tematu, ale muszę wręcz Cię poprawić ;)
minimalnej owszem wychodzi 250f, ale dla osób powyżej 21 roku życia (chyba, poprawcie mnie jeżeli się mylę) tj. 7,20/godz.
Ja mam 19, a dla ludzi młodych wynosi ona 5,30f/godz. x 40 godz w tygodniu = nieco ponad 200f , odejmując groszowy podatek to nawet 200 nie jest. Podliczając czynsz, transport, (45f tyg!), prąd, podatek, telewizje, telefon i karnet na siłownie, to nie wiem czy starczy żeby się kawy napić na mieście :) Dlatego właśnie powstało to pytanie :)
Co do kontaktu to raczej mam dobre podejście do ludzi, ostatnio mi się troszeczke język rozplątał i rozmawiam dużo z ludźmi, więc...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[art] Praca w nocy, a budowa sylwetki by georgu

Następny temat

Sklep z ubraniami na siłownię

WHEY premium