SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca pod ziemią i wycieńczenie organizmu. Pomocy!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7980
witam kolega hmm a co bys powiedzial jak bys robil w transporcie recznym w przodku co ty na to i mam jeszce sily isc na silke ja ci powiem jak ja robie rano sniadanie jajka platki owsiane orzechy potem w rocie 1 p[oeilek

= chl;eb razowy lub bulki + makrela
3 posiek odzywka z tym ze ja jestem endo czyli odzywka bulka np lub bilako i orzechy i wiesz mi ze daje rade a jak sam pewnie wierz zelazo lekie nie jest pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45818
pracuje w serwisie maszyn górniczych jak jadę pod ziemię to:
-do wody dosypuję CARBO by węglę zawsze były
-baton typu CORN lub samemu zrobić w domu ,zawsze można przekąsić w ramach luzu (dział odżywienie)
-jajka na twardo jako źródło białka idealne na 1 śniadanie 1000m pod ziemnią

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 135
Witam ponownie :)
Postanowiłem zrobić coś ze sobą tylko mam jeszcze małą prośbę a nie chcę zakładać kolejnego wątku :)

Widzieliście moje fotki...

Jak mi radzicie... robić jakieś treningi na masę ?? czy może zaczać rzeźbić sylwetkę ?? Mam mętlik w głowie i nie wiem :)

Jeśli już coś poradzicie to co do tego dokupic ?? chodzi o jakies kreatyny itp. :)

Póki co zwiększyłem w ciągu miesiąca spożycie makaronu, jogurtów naturalnych... Przytyć nie przytyłem bardzo, lecz sił witalnych i fizycznych mam więcej( kabel na plecy i heja... albo dźwiganie wyłączników już też lepiej idzie)... tylko boczki się jaby powiększyły...
Teraz stoję przed decyzją czy rzeźbić czy postawić na masę :)

Byłbym wdzięczny za rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 135
dodam jeszcze ,że chciałbym być "trochę" większy i mieć fajną rzeźbę z kratką na brzuszku.... tylko nie wiem jak to zrobić fachowo...chodzi o odżywianie itd...

W lipcu jadę na festiwal rockowy i chciałbym tam już jako tako wyglądać żeby się podobać płci pięknej :)

Pozdrawiam i dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8240 Napisanych postów 150102 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1187956
teraz mozesz robic powolutku mase.
do lipca kawal czasu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do TomQ'a - pomoc

Następny temat

ostrowia czy łowickie

Fruzelina