SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca pisemna na temat siłowni.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 232
Witam, musze napisać dosc obszerna prace w ktorej musze poruszyć jakies problemy ze tak to nazwę. Jako ze interesuje sie silownia pomyślałem sobie, ze moze cos o niej bym napisał?
Macie jakies pomysły jakie problemy mozna by poruszyć ?
Np. Nie wiem cos z dopingiem czy cos podobnego ...
w sumie mozna napisać ogolnie o sporcie nie musi to byc silownia ...
moze alurat ktoś cos ma :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Sport jako droga do ideału kalos kagathos (piękny i mądry). Napisz że w dzisiejszych czasach ludzie poświęcają się tylko karierze, nauce, ocenom, rozwijaniu umysłu, zaniedbując ćwiczenia fizyczne. Tymczasem, cytując Zakrzewskiego, nie ma nic piękniejszego dla mężczyzny niż korzystanie z siły swojego ciała, trening i praca fizyczna poddające obciążeniom mięśnie. Literaturę znajdziesz w Bazach Biblioteki Narodowej.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 232
Ciekawe nie zaprzeczę. Myslalem zeby sie skupić również na bigoreksi ortoreksji anoreksji ... czyli powiedzmy na tych negatywnych stronach. Tylko nie wiem jak ładnie wymyślić temat aby był "mądry" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 232
Powiem wprost... zastanawiam sie nad tematem moejej pracy licencjackiej z która za niedługo przyjdzie mi sie zmierzyć :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciężar do domowej siłowni - czy warto skorzystać z usług tokarza

Następny temat

[pomoc] Szukanie informacji do pracy licencjackiej na temat tribulusa.:)

WHEY premium