SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca nad sobą - proszę o rade

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33
Cześć

Od 1 grudnia zacząłem chodzić na siłownię w celu zrzucenia nadwagi i poprawienia wyglądu.

01.12 moja waga wynosiła 105.5 przy wzroście 173 cm. Mam 27 lat.

Po dwóch tygodniach waga spadła o zaledwie 300 gram:D dodam, że ograniczyłem cukier i staram się jeść mniejsze porcje.

Trening wprowadzający, który rozpisał mi trener personalnh z siłowni to:

-10 minut cardio na rowerku HR 130
-Ćwiczenia na różne partie mięśni 3 serie ×15
-Na koniec cardio na orbitreku 20-30 minut i HR 130-140 (szybko doszedłem do wniosku, że to za krótko i biegam 45-60 minut)

Trenuje tak 3 x na tydzień i staram się mieć dzień odstępu po każdym treningu (chociaż niekiedy muszę chodzić dwa dni pod rząd - uroki pracy)

Dodatkowo przekonują mnie do skorzystaia z ich opcji dietetyka, dzięki czemu szybciej schudnę niestety koszt jest dla mnie zabójczy 200 zł na miesiąc.

W związku z powyższym mam kilka pytań:

1. Czy przy takiej nadwadze, da się wyrzeźbić ciało tak aby było widać mięśnie np brzucha itp.
2. Martwię się, że nawet jak schudnę to zostanią mi fałdki skóry... Da się temu jakoś zapobiec?
3. Czy ten dietetym jest konieczny? Da się coś osiągnąć ćwiczeniami jeżeli tak to jak ćwiczyć?
4. Mam multisporta może wiecie czy jakiś dietetyk honoruje tę kartę?
5. Czy myślicie, że ten trening jest ok?

Proszę o pomoc i rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
poczytaj założenia działu
diete i plan treningowy możesz wykupić u nas na forum dużo taniej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33
Dzięki za odpowiedź :)

Przyjrzałem się tym planom treningowym i są bardzo atrakcyjne, skorzystam z nich zastanawiam się czy od teraz, czy może od 1 stycznia - kwestia do rozważenia.

A jak wygląda sprawa związana z moimi poprzednimi pytaniami, rozwiejecie moje wątpliwości? Wiecie... nie wiem jakich wyników m0ogę się spodziewać ćwicząc a gdy ustalę sobie zbyt wyimaginowany cel to pewnie prędzej lub później przyjdzie etap rozczarowania i zniechęcenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
to już sprawa mocno indywidualna
i zależna od twojego zaangażowania
można wszystko , trzeba tylko chcieć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Również polecam dietetyków z potreningu. Ogólnie mały koszt diety, a mają przeważnie o wiele więcej wiedzy niż Ci do których się uczęszcza do gabinetów.
Oczywiście że wszystko można zrobić, trzeba tylko wytrwałości. Podam kilka dzienników z przemianami, mam nadzieje że nikt się nie obrazi
1 https://www.sfd.pl/[BLOG]_Kuba__pierwsze_kroki_z_IF-t1093148.html
2 https://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojtek_/_Wbrew_wszystkim_i_wszystkiemu__SU16-t1047313.html
3 https://www.sfd.pl/[BLOG]_Łukasz__Fat_to_Fit!_Fit_to_Aesthetic!_-t1091090.html
4 https://www.sfd.pl/Krata_na_lato__według__RafalRRRR-t928364-s47.html#post7
5 https://www.sfd.pl/[BLOG]_Mosto_/_Redukcja_pods._str_19__start_masy_str_29_-t1010286-s19.html
Jak widać po wyżej wymienionych przykładach można wszystko


Zmieniony przez - Hepcio w dniu 2015-12-15 18:41:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
200zł/miesiąc to z reguły cena za prywatne prowadzenie przez dietetyka. Na potreningu.pl rzeczywiście cena jest bardziej atrakcyjna.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
na potreningu pisza osoby czynnie trenujące tak więc wiedzą o co chodzi , bo 90% dietetyków ma takie pojęcie o jedzeniu pod sporty siłowo/sylwetkowe jak świnia o fizyce kwantowej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy „cięcie węgli” jest konieczne w okresie redukcji tkanki tłuszczowej? Cz. I

Następny temat

IF na niskich węglach

WHEY premium