SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca na bramce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 496 Napisanych postów 655 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10600
A ktoś chcący wysadzić bramkarzowi w czajnik, nie jest przykładem ekstremalnym? No i w sumie, to zakładanie dźwigni czy duszeń osobom niećwiczącym, daje spore ryzyko kontuzji... Podobnie sprawa się ma w przypadku uderzeń czy upadków o jakieś twarde elementy (stoły, schody, parapety, czy po prostu podłoga).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 27 Napisanych postów 198 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7556
Siły używa się przecież w ostateczności i gdy nie da się już inaczej, wtedy właśnie używa się dźwigni transportowych na ręce ,obalanie i duszenie jest na bardziej ekstremalne sytuacje właśnie takie jak atak na naszą osobę, jak cię chłop odepchnie i będzie chciał zadać cios i go obalisz czy złapiesz i podusisz to myślisz że po czyjej stronie stanie policja ? pijanego agresora i jego pijanych kumpli czy kogoś kto się bronił , idąc twoim tokiem myślenia na takiej bramce można by było napluć ochroniarzowi w twarz i by nic nie mógł zrobić bo jeszcze by komuś przypadkiem krzywdę zrobił. Teraz na bramkach jest inaczej niż kiedyś gdzie łepką sie wypłacało liścia za nic albo brało do "specjalnego pokoju " w klubie i bito do nieprzytomności ,teraz się unika użycia siły za wszelką cenne, przynajmniej tak było jak ja stałem i koledzy ale to pewnie zależy od klubu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 22 lat Na forum 143 dni Przeczytanych tematów 53
To zależy od klubu i od okolicy w której ten klub się znajduje. W moim miasteczku w którym jest 2/3 kluby na krzyż zazwyczaj na bramce stoją typy po +120kg i niekoniecznie są jakoś wyróżniający się z tłumu bo często i gęsto przychodzą do tego klubu kibole i niezrównoważeni fighterzy z okolicznych sekcji a sam też miałem kilka spięć z ochroniarzami z których wychodziłem zwycięsko bądź też niekoniecznie. Ale z własnego doświadczenia wiem, że im większy i cięższy ochroniarz tym ciężej się z nim dyskutuje, ale 186 i 70kg to nie wiem jakim jesteś dobrym technikiem, ale musiałbyś być chyba jakimś zabijaką na tle ogólnopolskim żeby usadzić na glebę połączenie narkomana i steryda o posturze drzwi garażowych.


Zmieniony przez - Elmag w dniu 2022-06-24 22:49:40
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 66 dni Na forum 129 dni Przeczytanych tematów 35
Mała aktualizacja po: Wróciłem cały i zdrowy, w końcu wyszło że zamiast bramki w klubie, kierownik wziął moją grupę na festyn a drugą do klubu


Zmieniony przez - malduk3 w dniu 2022-06-26 14:45:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
nutloveb