SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca licencjacka.Literatura i temat

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
Witam Panie i Panowie.
Jestem na 3 roku dietetyki zaocznej.Bardzo lubie to co studiuje,dlatego nie mam zamiaru kupować..pracy.Kupić moge najwyzej kilka ksiazek ktore pomogą mi w osiagnieciu tego celu.Dlatego mam prosbe-do ludzi wykształconych w tym kierunku i najlepiej majacych za sobą udana obrone licencjata -jaki wybrac temat? Nie chce isc na łatwizne,ale narazie nie przychodzi mi do glowy nic co moglbym przedstawic w wiekszym formacie niz kilkadziesiat slajdow w power poincie i 40 minut omawiania.
-Druga rzecz: LITERATURA : LECZ ona nie zaistnieje bez tej pierwszej. Pozdrawiam i czekam na pomoc,sugestie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
1. Prezentacja to nie praca licencjacka.
2. Porozmawiaj z promotorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Miałeś na zajęcia z metodyki badań naukowych, seminarium licencjackie ?
tam się wszystkiego dowiesz
Co do tematu, to myślę, że w dobie dzisiejszych czasów jest nieskończenie wiele tematów, które można by omówić na łamach pracy dyplomowej. Kwestia kreatywności oraz zainteresowań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
wiem ze prezentacja to nie praca licencjacka,na seminarium dyplomowe bym nie liczyl aż tak bo szkole mamy taką że jeszcze nie wiemy jakiego mamy promotora,bo nam sie ma zmienic.. no i na pierwszym seminarium juz sie nas pytali jakie mam y tematy wybrane :) Ja mam zainteresowanie,tylko nie wiem na jaki temat moglbym sie tak rozpisac elegancko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
vlcd a rozwój bulimii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
lepsze sfd a rozwoj nerwowego nocnego podjadania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Ale vlcd a bulimia to była serio propozycja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
skoro autor tak bardzo to lubi i sie tym interesuje... to chyba zaden problem zeby cos wymyslil ? w koncu chyba po to sa studia, zeby sie samemu uczyc i samemu myslec, tak samo licencjat... co do tematu to moim zdaniem zrob jakąś prace badawczą, cos czego za bardzo nie ma, wplyw beta alaniny na rozwoj sily, czy cos w tym stylu... ale ja nie jestem wyksztalcony i sie nie znam

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
Czytaj ze zrozumieniem-na poczekaniu moglbym wymyslic conajmniej 5 tematow..ale na prezentacje na pol godziny a nie na zwoje pergaminu na prace licencjacką,dlatego chcialem prosic kogos bardziej doswiadczonego ,o zasugerowanie jakiegos tematu,aby były ksiazki na to łatwo dostepne,bardziej juz rozumiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Moim zdaniem nie zasługujesz na wykształcenie wyższe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
'bardziej juz rozumiesz?' Tak. Dziekuje










.

ps. wiec jesli tematy ktore zasugerowali ludzie ( w tym ja ) są zle, to w sumie czego Ty chcesz ? Prace badawcze zajmuja kupe stron, mozesz dac duzo wykresow itd bo widze ze chodzi o lanie wody + zeby informacje byly dostepne od reki

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2014-10-23 21:01:03

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2014-10-23 21:03:25

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa w nastoletnim wieku !

Następny temat

Siłownia+Workout

WHEY premium