SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca jako moderator na forum ??

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Musisz kleczec i blagac na kolanach

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
donJAZYResko wapnia od wapna nie odróżniasz i chcesz być modem czy doradcą w zdrowiu?

pzdr

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
donJAZYResko jakbyś został modem to byłby upadek sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Widzę, że to jest cięższe niż przeprawa przez Himalaje... Pzdr.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
jakby nie patrzeć - całe forum się z Ciebie śmieje, tak więc...kroczysz drogą Everr'a...może kiedyś.




pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Koniu, bez przesady. Każdy tu ma swoich wrogów i Ty chyba dobrze o Tym wiesz. Praktycznie siedzę tylko w Zdrowiu, tam z nikim nie mam zatargów które wcześniej nabyłem przykładowo w Progressie.
Rybas, to raczej byłby koniec Troli m. in. co nie których ze Spamu w Progressie. A takich jest dużo, i za to że się starasz tu na forum masz dojazd... Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy dla Ciebie to forum to całe życie?
Gdzie Cie nie widze tam wypytujesz o to że znawcy nie masz, tu się żalisz że modem chcesz zostać. Wyluzuj chłopie, wyjdz na miasto i spotkaj się z kumplami.

Ja nie wiem co dla was takiego znaczy żeby być tym "zielonym". Kurva jak chcesz nad kimś dominować to idz na podwórko i postrasz dzieci z piaskownicy.

A jak Ci już tak bardzo zależy to ucz się, zaprocentuje to w życiu i na forum

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Czesciej mogłeś mnie widzieć w zimie, po drugie masz nie aktualne info, bo jak napisałem wyżej siedzę z Zdrowiu i swoich tematach. Po trzecie więcej korzystam z neta w telefonie w wolnych chwilach, więc o zaniedbywaniu Dziewczyny, Rodziny i Przyjaciół nie ma mowy.
Dominowanie to za dużo powiedziane. Żadnych zemst itp.
Utrzymanie porządku tutaj to podstawa. Pzdr..

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-05-20 09:34:52

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Dajcie sobie po razie, bo wygadujecie sie jak dzieci

Ja tam napisalem do adminow, ze chce byc modem i mi odpisali, ze pierwszy w kolejce jest 850zł, jak dam wiecej-wskakuje przed niego

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53583
donJazyResko albo o odbloku po 30 tab. mety też takie rady dawałeś :)

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej