SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca Magisterska potrzebne artykuły naukowe

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17660
Witam, jestem w trakcie pisania pracy mgr. o MMA no i tak wiadomo wiedza jest ale trzeba to teraz poprzeć art. naukowymi bo inaczej nie przejdzie u promotora, ma ciśnienie na mnie za taki temat bo się nie zna i robię mu pod górkę :) proponował mi sumo :(
Przeszukałem forum jest kilka linków ale nic co mógłbym przedstawić promotorowi tzn. coś naukowego. Byłbym wdzięczny za wszelaką pomoc

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136704
Naukowego, ale na jaki konkretnie temat, uściślij: psychologia zawodników, biochemia treningu, historia tej dziedziny sportu. Teraz z głowy podam jeden tytuł, to jest Szkice z filozofii sportu J. Lipca, tak ogólnie o tym że sport to droga do doskonalenia, rozładowania negatywnych emocji, pokojowego rozwiązywania konfliktów bla bla bla. Był na forum temat o historii bjj pod kątem wyzwania Gracie'h, tam zdaje się były podane jakieś tytuły. Poszperaj tez w bazach BN nt dawnej greckiej kultury fizycznej i pankrationu, być może były jakieś arty nt dawnych greckich zapasów, a to przecież jedni z protoplastów MMA

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17660
no Ogolnie z moim promotorem się ciężko dogadać póki co potrzebuję ogolnie o MMA czyli powiedzmy historia. Co to bazy BN? sorry za może dla ciebie proste pytanie ale ja nie mam pojęcia co to

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2014
na textmarket.pl powinny być artykuły na dany temat, możesz je od razu wykorzystać gdy je kupisz bo prawa autorskie będą twoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2678 Napisanych postów 9009 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221317
" Co to bazy BN? sorry za może dla ciebie proste pytanie ale ja nie mam pojęcia co to"
chyba mu chodzi o bazy Biblioteki Narodowej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sila i szybkosc ciosu.

Następny temat

Duszenie.

Wiecej